Loe, mis viib Dakota Fanningu endast välja

Loe, mis viib Dakota Fanningu endast välja

Usu või ära usu aga kõigile naistele shoppamine ei meeldi. Näitleja Dakota Fanning vihkab aga shoppamist niivõrd, et väldib seda nagu tuld. Fanning on tunnistanud, et ostlemine tekitab temas paanikat ja tunde, et asjad, mida ta proovikabiinis proovib ja ei sobi, tuleks ikkagi ära osta.

Usu või ära usu, aga kõigile naistele šoppamine ei meeldi. Näitleja Dakota Fanning vihkab aga šoppamist niivõrd, et väldib seda nagu tuld. Fanning on tunnistanud, et ostlemine tekitab temas paanikat ja tunde, et asjad, mida ta proovikabiinis proovib ja mis isegi ei sobi, tuleks ikkagi ära osta.

“Surve, mida ma poodides tunnen, ärritab mind ning viib paanikasse. Tulen sageli poest koju kotitäie asjadega, mis mulle absoluutselt ei sobi,” räägib Fanning ajakirjale Lucky.

20-aastane staar rääkis ka, et talle ei meeldi olla asjade, eriti kuulsate kaubamärkide, “ori”. “Püüan teisi mitte kopeerida ja jääda iseendaks. Sa ei saa sõltuda sellest, mida kõik kannavad ja lahedaks peavad, sest see mis on ühe seljas ilus ei pruugi sulle üldse sobida.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet