Loetud nädalad jäänud: rase Kate Middleton lausa särab! FOTOD

Hertsoginna Kate Middleton saab peagi teist korda emaks ning sel korral on oodata tütart! 33aastane Kate tunneb end suurepäraselt ning tema beebikõht kasvab jõudsasti. Eelmisel kolmapäeval, 18. veebruaril külastas ta Inglismaal Cape Hill'is asuvat lastekeskust ning loomulikult olid kohal ka fotograafid, kes naise igat liigutust pildile jäädvustada püüdsid.


Hertsoginna Kate Middleton saab peagi teist korda emaks ning sel korral on oodata tütart! 33aastane Kate tunneb end suurepäraselt ning tema beebikõht kasvab jõudsasti. Eelmisel kolmapäeval, 18. veebruaril külastas ta Inglismaal Cape Hill’is asuvat lastekeskust ning loomulikult olid kohal ka fotograafid, kes naise igat liigutust pildile jäädvustada püüdsid.

Kate kandis tumesinist värvi Sportmax’i mantlit ning Seraphine Florrie kollektsioonist pärinevat lillemustrilist kleiti, mis on antud hetke seisuga ilmselt ka välja müüdud. Mis aga kingadesse puutub, siis Kate’i suureks lemmikuks on Jimmy Choo ning sel korral oli ta välja valinud mantliga samas toonis “Georgia” nimelised jalavarjud.

Kate ja 32aastane William saavad teistkordselt lapsevanemateks juba selle aasta aprillis!

Emadus kaunistab Kate’i, selles pole kahtlustki!