LOTOVÕITJA TUNNISTAB: elu oleks olnud parem ilma selle võiduta

LOTOVÕITJA TUNNISTAB: elu oleks olnud parem ilma selle võiduta

Lotovõitjad on tihti peale suure raha võitmist šokis ja ei tea, mida võidetud rahasummaga peale hakata. Mida on oma rahaga teinud lotovõitjad Jane Park, Mickey Carroll ning David Ashcroft ning kui palju on üleöö rikkaks saamine nende elu muutnud? Üks neist tunnistab, et tema elu oleks palju parem ilma suure rahasumma võitmiseta. Miks see nii on?

Jane Park oli kõigest 17-aastane, kui ta võitis lotoga miljon eurot. Alguses oli kõik lilleline ning tüdruk tormas kohe poodidesse raha laristama. Neli aastat pärast lotovõitu kogunes Jane’ile mitmeid heitereid, kelle pärast pidi ta endale ka turvamehed palkama. Jane ütleb, et tema elu oleks kümme korda parem ilma lotovõiduta.

Mickey Carroll võitis 2002. aastal 19-aastasena endale lotoga üle 10 miljoni naela. Esmalt soetas ta endale väga massiivseid kullast ehteid, ostis 700 000 naela eest basseiniga uhke maja ning hakkas seal metsikuid pidusi pidama. Mõne aasta pärast aga sai mehel raha otsa ning praeguseks töötab mees oma vanal töökohal jäätmevedajana. Mees ise ei kahetse midagi. 

30-aastane mööblirestauraator David Ashcroft võitis 1997. aastal loteriiga 12 miljonit ning ei muutnud oma elus väga midagi. Ta ostis ainult töö jaoks veoauto, ühe Mitsubishi sedaani, oma vanematele uue treileri ning tegi kodus oma verandal remondi ära. Hetkel on ta viimaseks ostuks olnud uued aknad.

Vaata originaalartiklit SIIT.