Lowry: Laurad ja Janned teevad maavälist glämmi!

Lowry: Laurad ja Janned teevad maavälist glämmi!

“Meie oleme esmakordsel “Eesti laulul” üritanud ikkagi inimeseks jääda, mitte kostüümidraamale rõhuda. Näib, et näiteks Laurad ja Janned on läinud võistlusele pigem maavälise glämmi ja arvutimängudest tuntud “geimõuverite” kui lauluga lööma, räägib Lauri Pihlap lõbusalt “Eesti laulu” konkursist.

“Meie oleme esmakordsel “Eesti laulul” üritanud ikkagi inimeseks jääda, mitte kostüümidraamale rõhuda. Näib, et näiteks Laurad ja Janned on läinud võistlusele pigem maavälise glämmi ja arvutimängudest tuntud “geimõuverite” kui lauluga lööma,” räägib Lauri Pihlap lõbusalt “Eesti laulu” konkursist.

“Meie jääme oma stiili juurde. Siin-seal on meedias üritatud selgitada, mis vahe on kahel võistlusel, “Eesti eurolaulul” ja “Eesti laulul”. Tundub, et osad pingutavad endiselt tsirkuse ja kostüümidraama nimel, meil on peamine hea muusika ja kambavaim,” on muusik positiivselt häälestatud.

Lauri usub, et kui maaväline glämm kõrvale jätta, siis on selge, et vaid mõningate eranditega on võistluslugude lavapilt üpris staatiline. “Koreograafiliselt lööme meie paljud laulunumbrid iga kell üle, see ongi meie trump,” sõnab mees.

Enesekindla muusiku ja loomingulise maailmavaatega mees on täiesti kindel, et  “You Ain’t What I Need” on lihtsalt parim “Eesti laul”, mis võiks meid Eurovisioonil esindada.

Täna õhtul esineb Lowry Hollywoodis koos bändiga üritusel “Ladies Night“. Toimub linnarahvale singli “You Ain’t What I Need” presentatsioon. Kui lugu algab nii nagu televaatajagi näinud ja raadiokuulaja kuulnud, siis lõpuks saab laul laivis hoopis uue – ja märksa rajuma – väljanägemise.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja