Lowry muusikavideo jõudis Internetti

Reede 13. veebruari hilisõhtul rahvarohkel peol ööklubis Moskva esitletud Lowry laulu "You Ain't What I Need" muusikavideot näeb igaüks nüüd ka populaarses videoportaalis YouTube.

Reede, 13. veebruari hilisõhtul rahvarohkel peol ööklubis Moskva esitletud Lowry laulu “You Ain’t What I Need” muusikavideot näeb igaüks nüüd ka populaarses videoportaalis YouTube.

“You Ain’t What I Need” muusikavideo teeb ainulaadseks asjaolu, et selle jaoks ehitati Kiilis asuvasse XL-Studiosse spetsiaalne ligi 2000 kilogrammi kaaluv liikuv ruum.

Kahe ööpäeva jooksul nii XL-Studios kui ka kohvikus Moskva salvestatud videoga oli seotud enam kui poolsada inimest, video tootja oli Box Production ning selle režissöör Jaanus Vann.

“Tegemist oli väga hea tiimiga,” rääkis muusikavideo peategelane Lowry. “Igaüks võttis oma rolli tõsiselt ning andis endast kõik. Hea oli vaadata näiteks seda, kuidas esimesel võttepäeval – õigemini ööl –, kui kell oli juba väga palju ning väsimus oli juba igati kerge tulema, tõusis tuju taaskord välgukiirusel ning peomeeleolu taastus. Keegi ei nurisenud millegi üle ning töötempo oli väga hea,” kommenteeris laulja.

Lowry muusikavideot näed SIIT!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja