Luisa Värk: kooliaeg oli põnev!

Luisa Värk: kooliaeg oli põnev!

Luisa Värk, kes sai tuntuks saatest „Eesti otsib Superstaari“, on tegus ning andekas noor naine. Oma tempoka lauljakarjääri ning emaks olemise kõrvalt jõudis ta lõpetada sel suvel Balti Filmi-ja Meediakooli, filmi helirežissööri erialal. Nüüd, kus koolid on läbitud, meenutab Luisa Buduaarile, kuidas see kõik möödus.

Luisa Värk, kes sai tuntuks saatest „Eesti otsib Superstaari“, on tegus ning andekas noor naine. Oma tempoka lauljakarjääri ning emaks olemise kõrvalt jõudis ta lõpetada sel suvel Balti Filmi-ja Meediakooli filmi helirežissööri erialal. Nüüd, kus koolid on läbitud, meenutab Luisa Buduaarile, kuidas see kõik möödus.

Luisa on tegelenud muusikaga juba lapsepõlvest peale. Muusikahariduse omandamist alustas neiu Elva Lastemuusikakoolis klaveri erialal, samal ajal õppis ta ka Elva Huvikoolis laulmist. Hiljem asus ta õppima dirigeerimise eriala Tallinna Muusikakeskkoolis. Tänu kõigile nendele koolidele leiab Luisa, et tema kooliaeg oli pigem huvitav, mitte igav ning tüütu kohustus.

„Kooliaeg möödus minu jaoks väga positiivselt, ei mäleta küll, et oleks midagi halba olnud, pigem oli väga põnev, kuna käisin kahes koolis paralleelselt,“ kommenteerib Luisa Buduaarile.

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja