Luksusliku iluoaasi DeSheli avamine. VAATA GALERIID!

Luksusliku iluoaasi DeSheli avamine. VAATA GALERIID!

Eelmine nädal toimus Tallinnas uhiuue ilukeskuse DeSheli avamine, kus tuju tegid heaks kelmikad tantsijannad ning üks Eesti lemmikuid meesartiste – muinasjutulise häälega Uku Suviste! Vaata, kes kohal käisid ning millised üllatused külalisi ootasid!

Eelmine nädal toimus Tallinnas uhiuue iluoaasi DeSheli avamine, kus külaliste tuju tegid heaks kelmikad tantsijannad ning üks Eesti lemmikuid meesartiste – muinasjutulise häälega Uku Suviste! Lisaks ootasid külalisi ka uhked kingitused, meeldiv muusika, joogid ja suupisted Event Cateringilt ning loomulikult ka õhtujuht, kel oli igaks olukorraks varutud ka mõni terav nali! Õhtu lõpetuseks jagas rõõmsameelne Ron Barcelo esindaja kõigile õpetusi rummi ajaloo ja kokteilide valmistamise osas.

Ukse peal võtsid külalisi vastu säravates õhtukleitides kaunid diivad, kohapeal loositi välja hinnalisi DeSheli komplekte ja tooteid, eelnevalt toimunud Facebooki mängu võitja sai aga auhinnaks (lisaks DeSheli avaürituse kutsetele) romantilise õhtusöögile neljale, kuhu kohale sõidutas luksulik ja glamuurne limusiin.

DeSheli salong asub Tallinnas aadressil Ahtri 8 ja Tartus aadressil J. Kuperjanovi 70.

Tutvu DeSheli ilusalongi ja tootevalikuga nende ametlikul kodulehel või jälgi nende tegevust ja saa osa uutest mängudest nende Facebooki lehel.

Vaata kindlasti ka allpool olevat galeriid!

Pildid: Tiit Mõtus

Buduaar