LUMMAVAD FOTOD: Briti noorpaar sai endale unistuste pulmad

Muinasjutuliselt kaunid pulmad võivad aset leida ka päris elus. Inglismaalt pärit Carly Atwill ja tema abikaasa Chris, kes abiellusid detsembri keskpaigas, ei osanud aimatagi millised nende pulmad olema saavad. Neid ootas ees imeline kingitus looduselt endalt!

Muinasjutuliselt kaunid pulmad võivad aset leida ka päris elus. Inglismaalt pärit Carly Atwill ja tema abikaasa Chris, kes abiellusid detsembri keskpaigas, ei osanud aimatagi, millised nende pulmad olema saavad. Neid ootas ees imeline kingitus looduselt endalt!

Carly ja Chris pidasid pulmi Lartington Hall’is asuvas Barnardi nimelises lossis ning enne pulmi oli paari suurimaks mureks see, et väljas võib hakata vihma sadama ning see rikub nende pulmaplaanid. Nimelt tahtsid nad õues pilte teha ja Carly salajaseks lootuseks oli, et ehk juhtub ime ja väljas hakkab lund sadama. Pulmad keset paksu valget lund olid nende unistuseks ja täpselt selle nad õnnekombel ka said! 

Täpselt tund aega enne pulmatseremooniat hakkas lund sadama ja selleks ajaks, kui fotograafiga õue pilte tegema mindi, kattis maad imeline lumevaip ning suured valged helbed lendlesid taevast alla.

Vaata kauneid pulmapilte siin