Maailma vanim ema sünnitas 70-aastaselt kaksikud

8 kommentaari

70-aastane India naine Omkari Panwar viljastati kehaväliselt ning 27. juunil sünnitaski ta kaksikud, vahendab Daily Mail. Selleks, et tasuda kalli protseduuri eest, müüs Panwari abikaasa Charan Singh (77) oma piisonid, võttis oma maale hüpoteegi, ning pani kõik oma elu säästud selle alla.

70-aastane India naine Omkari Panwar viljastati kehaväliselt ning 27. juunil sünnitaski ta kaksikud, vahendab Daily Mail.

Selleks, et tasuda kalli protseduuri eest, müüs Panwari abikaasa Charan Singh (77) oma piisonid, võttis oma maale hüpoteegi, ning pani kõik oma elu säästud selle alla.

Ja kõik see tasus end ära kui naine sünnitas kaksikud – poja ja tütre. Lapsed sündisid keisrilõike abil enneaegsetena, kuid mõlemad on terved.

Panwaridel on ka kaks täiskasvanud tütart ja viis lapselast. Kuid vastsündinud on need, keda nad enim ootasid. Seda seetõttu, et poeg saab kaasavarana kõik nende vara.

Naise sõnul olid kaheksa kuud rasedust väga heitlik ja valuline. "Olen sünnitanud ka varem, nii et teadsin mida oodata," ütles Panwar. "Vahel tuleb taluda valu, kui tahad midagi head."

Abikaasa lisas: "Ravi maksis mulle terve varanduse, kuid poja sünd on seda kõike väärt. Ma saan surra õnneliku mehe ja eelkõige uhke isana."

/Toimetas: Maarit Männama/