Maailmakuulsad moebrändid valisid Eesti staaride seast Face of 2009

Maailmakuulsad moebrändid valisid Eesti staaride seast Face of 2009

Suurte moebrändide Karl Lagerfeld, Emilio Pucci, Calvin Klein ja Fendi prillikollektsioonid valisid Eestist välja staarid, keda nad arvasid olevat lähedane nende brändiväärtustele. Maailmakuulsad moebrändidede prillikollektsioonid leidsid Eestis oma näod, kelle maine, stiil ja eluväärtused kannavad edasi brändiväärtusi.  “Face of 2009, Estonia” valiti välja Itaalia promootorite, maaletooja Dioptria ja Buduaari koostöös. Moebrändide esindajad usuvad, et nende väljavalitud kannavad nende stiili Eestis edasi. Valituks osutusid modellist ärinaine Beatrice, lauljatar Maarja-Liis Ilus, eksmiss, modell ja stiilne ema Kristiina Heinmets-Aigro ja rokkar Krisjan Kasearu.

Suurte moebrändide Karl Lagerfeld, Emilio Pucci, Calvin Klein ja Fendi prillikollektsioonid valisid Eestist välja staarid, keda nad arvasid olevat lähedased nende brändiväärtustele.

Maailmakuulsad moebrändidede prillikollektsioonid leidsid Eestis oma näod, kelle maine, stiil ja eluväärtused kannavad edasi brändiväärtusi.  “Face of 2009, Estonia” valiti välja Itaalia promootorite, maaletooja Dioptria ja Buduaari koostöös.

Moebrändide esindajad usuvad, et väljavalitud kannavad nende stiili Eestis edasi. Valituks osutusid modellist ärinaine Beatrice, lauljatar Maarja-Liis Ilus, eksmiss, modell ja stiilne ema Kristiina Heinmets-Aigro ja rokkar Krisjan Kasearu.

Üritusel proovitud päikeseprille saab osta suurematest prillipoodidest: Lens Optika, Tallinna Optika, Raeoptika, Teviarm Optika ja Mai Optikasalong.


Buduaar.ee Online