Maarja-Liis Ilus: hindan võimalusi, mis mul on Eestis!

Maarja-Liis Ilus: hindan võimalusi, mis mul on Eestis!

Kaunis lauljatar Maarja-Liis Ilus, keda näeme igal pühapäeval „Eesti otsib Superstaari“ žüriis, rääkis Buduaarile lähemalt enda uuest plaadist „Jõuluingel.“ Milliseid lugusid võib sealt kuulda ning kas on mõni nendest ka kellelegi pühendatud? Seda saab lugeda allolevas intervjuus ning lisaks sellele avaldas ta ka oma jõulusoovi!

Kaunis lauljatar Maarja-Liis Ilus, keda näeme igal pühapäeval „Eesti otsib Superstaari“ žüriis, rääkis Buduaarile lähemalt oma uuest plaadist „Jõuluingel.“ Milliseid lugusid võib sealt kuulda ning kas on mõni nendest ka kellelegi pühendatud? Seda saab lugeda allolevas intervjuus ning lisaks sellele avaldas ta ka oma jõulusoovi!

Lauljatari sõnul on kõik plaadil olevad lood talle väga armsad, kuid nendest kõige erilisem on tema jaoks laul „Lumeta.“ „Selle ma pühendaks kõigile neile, kel napib jõulurahu hinges ja kellel on praegusel ajal suur igatsus lume järele. Kui tavaliselt räägivad jõululood ikka valgetest jõuludest, siis see lugu on just sellest, kuidas ka ilma lumeta jõulutunnet tunda,“ räägib Maarja.

Arvatavasti on raske leida inimest, kellele  Maarja laulud hinge ei läheks. Tema lummav hääl ning lauludes sisalduv sõnum puudutab kõiki.  „Minu ainus eesmärk muusikat tehes on, et tulemus oleks võimalikult hea just muusikalises mõttes. Kontsertidel laulan ainult neid laule, mis mind ennast puudutavad ja plaadi salvestusele kaasan oma lemmikmuusikud,“ lausub ta.

Rääkides Maarja võrratust lauluhäälest ning senistest saavutustest, tekib küsimus: mis edasi? Paistab, justkui ei oleks tal enam kuhugi edasi areneda – ta on juba kõike teinud. Ta on laulnud muusikalides, andnud kontserte, elanud ning teinud muusikat ka välismaal ning vallutanud sellega ka välismaalaste südameid.  „Olen väga õnnelik, et esimeste rahvusvaheliste plaatidega õnnestus mul oma muusikat tutvustada üle terve maailma ja maitsta rahvusvahelise artisti elu. Ausalt öeldes ei istu mulle selline elustiil, et kogu aeg on kohver pakitud ja iga paari päeva tagant ootab juba uue riigi publik. See periood oli kindlasti väga põnev, kuid paarist aastast piisas. Tänu sellele ajale olen õppinud  väga kõrgelt hindama seda, mis võimalused on mul olemas Eestis,“ tunnistab kaunitar.

Tulevikuplaanide kohta ei oska Maarja hetkel midagi kindlat öelda – muusikali „Evita“ proovid võtavad suure osa tema ajast ning juba järgmisel nädalal hakkavad kirikukontserdid koos Koit Toomega. „Kuna aastalõpp on minu elus alati kõige kiirem aeg, siis endamisi mõtisklemiseks palju võimalust ei olegi. Jaanuaris võtan kindlasti aja maha ja panen paika plaane, millele uuel aastal keskenduda,“ räägib lauljatar Buduaarile.
Jõuluvanalt soovib Maarja-Liis aega pere ja armsate sõpradega koosolemiseks!

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja