Maarja-Liis Ilus osaleb selle aasta tantsusaates

Kuluaarides sahistatakse, et selle aasta tantsusaates osaleb ka hõbehäälne lauljatar Maarja-Liis Ilus. Toimetusse laekunud vihje kohaselt, olevat Maarjat nähtud tantsutrenni tegemas.

Selle aasta tantsusaates osaleb ka hõbehäälne lauljatar Maarja-Liis Ilus. Toimetusse laekunud vihje kohaselt, olevat Maarjat nähtud tantsutrenni tegemas. Tänane seltskonnaajakiri kroonika kinnitas ka fakti, et lauljatar saates osaleb.

Maarja-Liis räägis veel eile Buduaarile, et tema ei tea sellest saatest hetkel midagi. Küsimuse peale, kas teda kohe kindlasti tänavuses tantsusaates ei näe, vastas kaunitar: „Miski pole kindel, aga ma arvan, et sel aastal on rong juba läinud. Tänane Kroonika aga pajatab, et populaarses teleshows võib näha kaunitari tantsimas Veiko Ratase partnerina.

Juba elnevalt avalikustatud  esimesed võistlejad, kelle hulgas on koomik Henrik Normann, Vanilla Ninja kaunitar Piret Järvis, moeguru Arne Niit ja kõmulisest filmist „Klass“ tuntud Lauri Pedaja. Saatejuhtideks on Gerli Padar ja Mart Sander.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja