Maarja-Liis Ilus tahab paari aasta pärast lapsi saada!

Maarja-Liis Ilus tahab paari aasta pärast lapsi saada!

„Paari-kolme aasta pärast tahakski Maarja endale oma peret ja kodu ning kesklinnakorteri asemel maja,” jutustab Maarja ajakirjale Tervis Pluss.

„Paari-kolme aasta pärast tahaksin endale oma peret ja kodu ning kesklinnakorteri asemel maja,” jutustab Maarja ajakirjale Tervis Pluss.

Maarja saab aga aru, et elus lõpmatuseni karjääri ja pulli teha ei saa. “Arvan, et naise põhieesmärk on ikkagi korralikult lapsed üles kasvatada.”

“Stabiilsus ja ühised väärtused on tähtsad. Pigem õppida oma halbu iseloomujooni maha suruma, selleks, et lapsel oleks tugev ja toimiv perekond,” räägib Maarja, kelle ideaalne peremudel põhineb iseenda kodust.

“Sõbrannadega koos olles ei taju aega – tundub, et oleme täpselt samasugused nagu kümme aastat tagasi. Eestist ära olles on aeg läinud meeletult kiiresti. Siis mõtlen, et elu tuleb ikka täiega elada, et hiljem poleks kripeldust hinges,” arvab hõbehäälne lauljatar.

“On küll karjäärinaisi, kes saavad 40-aastaselt emaks, aga ma ise seda paraku ei poolda. Ma tahaksin ikka lapselapsi ka näha!”

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja