Macaulay Culkin kiirustab abielluma enne Mila Kunist

6 kommentaari
Macaulay Culkin kiirustab abielluma enne Mila Kunist

Macaulay Culkin tahab abielluda enne, kui tema endine tüdruksõber Mila Kunis altari ette jõuab.

Macaulay Culkin tahab abielluda enne, kui tema endine tüdruksõber Mila Kunis altari ette jõuab.

Selle sammuga tahab seebikastaari Jordan Lane Price´iga kihlatud “Üksinda kodus” staar tõestada, et on endisest kallimast täiesti üle saanud, vahendab National Enquirer.

“Macaulay on veendunud, et Jordan on talle see õige. Nad on teineteise järele hullud,” räägib üks allikas. 

Jordan on viimastel kuudel olnud tuuril koos Macaulay ja tema cover-bändiga The Pizza Underground. 

“Bänd võib ju nali olla, aga Macaulay armastus Jordani vastu küll mitte. Nad võivad lähinädalatel kihluda ja suveks abielus olla. Ka Mila plaanib suvepulma, nii et on huvitav jälgida, kes jõuab enne altari ette,” räägib asjassepühendatu.

29aastane Mila läks 33aastasest Macaulayst lahku 2011. aastal pärast kaheksa aasta pikkust suhet. 2012. aasta aprillis alustas ta suhet 36aastase Ashton Kutcheriga, kellega nad on tuttavad juba 90ndate sarja “That 70´s Show” päevilt.

Kuulujuttude kohaselt kavatsevad Mila ja Ashton kooselu Los Angelese perekonnaseisuametis lihtsalt registreerida ja siis rasedusele keskenduda. See on äärmiselt tõenäoline arvestades fakti, et Mila pole tegelikult abielu kunagi oluliseks pidanud.

“Mitte, et ma ei usuks sellesse, aga see pole mu jaoks tähtis. Lapsi tahan ma aga kindlasti. Ma ei taha neid kohe praegu, aga kui ma tahan, ei tunne ma, et peaksin selleks abielus olema,” on Mila varem öelnud. 

 

Buduaar.ee