Madis Räästas: 38 tundi magamata olla on käkitegu

Madis Räästas: 38 tundi magamata olla on käkitegu

Tõsieluseriaalist “Baar” tuntust kogunud Madis Räästas elab ja töötab juba pikemat aega Norras. Buduaar uuris Eestit hetkeks külastanud Madise käest, kui pikka und mees ööpäevas vajab, et töökaaslased ta välja kannataksid.

Tõsieluseriaalist “Baar” tuntust kogunud Madis Räästas elab ja töötab juba pikemat aega Norras. Buduaar uuris Eestit mõneks ajaks külastanud Madise käest, kui pikka und mees ööpäevas vajab, et töökaaslased ta välja kannataksid.

“Küsimusele, kui palju und mina ööpäevas vajan, vastan lihtsalt – oleneb, kui palju cosmopolitan-kokteile mul sees on,” naljatleb Madis.

“Tööpäevadel piisab tegelikult seitsmest tunnist, siis olen piisavalt välja puhanud ning ka töökaaslased suudavad mind ilusti välja kannatada,” teab Madis, et kui ta on tõesti magamata, siis pole kindlasti mõtet teda torkima minna.

“Rekord on minu jaoks 17 tundi! Täpselt nii kaua olen jutti maganud küll ja seda peale 38-tunnist tööperioodi, mis oli ääretult kurnav,” oleneb Madise unevajadus siiski eelneval perioodil tehtud tööst.

 

Karin Karu