Madli parandab! Kaunitar valiti Miss 7 Continents konkursil 1. printsessiks!

Madli parandab! Kaunitar valiti Miss 7 Continents konkursil 1. printsessiks!

  Miss Estonia 2011 Madli Vilsar, kes hiljuti sukeldus taas missimaailma, osales korraga kahel missikonkursil –  Top Model of the Universe ning Miss 7 Continents, mõlemad konkursid leidsid aset Türgis Bodrumis. Põhivõistluseks oli Madli sõnul Miss 7 Continents ning just sel konkursil saavutas Madli ka 1. printsessi tiitli. Buduaar sai Madlilt eksklusiivse kommentaari. Madli sõnul oli tegu vägagi suurejoonelise konkursiga, kuhu olid osalema kutsutud vaid vähesed väljavalitud.  

Miss Estonia 2011 Madli Vilsar, kes hiljuti sukeldus taas missimaailma, osales korraga kahel missikonkursil –  Top Model of the Universe ning Miss 7 Continents, mõlemad konkursid leidsid aset Türgis Bodrumis. Põhivõistluseks oli Madli sõnul Miss 7 Continents ning just sel konkursil saavutas Madli ka 1. printsessi tiitli. Buduaar sai Madlilt eksklusiivse kommentaari.

Madli sõnul oli tegu vägagi suurejoonelise konkursiga, kuhu olid osalema kutsutud vaid vähesed väljavalitud.

 

Madli kommenteerib: “Miss 7 Continents oli tegelikult ikka põhivõistlus ehk siis see olulisem võistlus, kuhu oli kutsutud vähem tüdrukuid, kui missivõistlustele tavaliselt kutsutakse. Eesmärgiks oli rõhuda kvaliteedile ja enamikel tüdrukutel oli seal isegi rohkem kui kuue või seitsme rahvusvahelise võistluse kogemus! Ehk jah, väga glamuurne ja mõnus võistlus oli. Kõik oli hästi korraldatud ja jäi ka aega puhkamiseks sealses imelises paigas. Kuna minul endal oli vaimusilmas esiviisik juba paika pandud, siis ei julenud loota, et mind 1. printsessiks valitakse, aga olen rohkem kui õnnelik.  Ja muidugi võitja vääris oma tiitlit väga – endine Miss World Läti, kelle jaoks oligi see üheksas võistlus ja ka kõvasti suurem kogemustepagas mängis tema kasuks. Sain temaga suurepäraselt läbi! Mulle endale aga meeldib minule omistatud eriauhind “most beautiful face”. Selle võistluse kogemus andis indu veel tulevikuski mõnelt konkursilt osa võtta,” jätkub Madlil vaid kiidusõnu.

 

Palju õnne Madlile ka Buduaari poolt!

Sarnased artiklid