Madonna tuleb augustis Eestisse!

24 kommentaari
Madonna tuleb augustis Eestisse!

4. augustil esineb BDG kutsel Tallinna Lauluväljakul popkuninganna MADONNA. Tallinna show on MADONNA maailmaturnee «The Sticky & Sweet Tour» ainus kontsert Baltimaades. Kontserdi erikülaline on DJ PAUL OAKENFOLD.

4. augustil esineb BDG kutsel Tallinna Lauluväljakul popkuninganna MADONNA. Tallinna show on MADONNA maailmaturnee «The Sticky & Sweet Tour» ainus kontsert Baltimaades. Kontserdi erikülaline on DJ PAUL OAKENFOLD.
 
Täpselt 70 000 piletit MADONNA megashowle tulevad müügile kuu aja pärast, neljapäeval, 5. märtsi hommikul kell 10:00 üheaegselt Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Põhjamaades. Korraga saab osta kuni 6 piletit. FBI ConcertClubi liikmed saavad pileteid osta juba kolm päeva varem, alatest 2. märtsist. Kontserdiklubi liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil www.fbi.ee
 
Popikuninganna MADONNA tuleb Eestisse oma ülieduka maailmaturnee «The Sticky & Sweet Tour» raames. Tallinna kontsert on osa tuuri ametlikust pikendusest, mille käigus külastab MADONNA riike ja linnu, kus ta pole kunagi varem esinenud või pole ammu kontserte andnud. Lauljanna enda sõnul on see esimene kord, kui ta tuuri pikendab: «Ma ei ole seda kunagi varem teinud. Ma ei suuda ära oodata uuesti tuurile minemist, et külastada kohti, kus ma pole varem käinud ning naasta kohtadesse, mida ma armastan,» – ütleb MADONNA. Show 4. augustil Tallinna Lauluväljakul on MADONNA ainus kontsert Baltimaades!
 

MADONNA Tallinna kontserdi peaprodutsendi Peeter Rebase sõnul on maailma suurima staari tulek Eestisse kogu Baltikumi meelelahutuse ajaloo suursündmus ja BDG jaoks ülitähtis hetk. «MADONNA’t on oodatud Maarjamaale üle 20 aasta. Ta on läbi aastate olnud eestimaalaste küsitlustes number üks artist, keda soovitakse Tallinnas esinemas näha. Mul on isiklikult ülihea meel, et MADONNA otsustas Tallinna tulla ja meie ammuse kutse vastu võtta. Oleme MADONNA kontserdi nimel juba aastaid töötanud! Nimelt, MADONNA agent käis meiega Tallinna Lauluväljakut vaatamas veel enne staari eelmist «The Confessions Tour» maailmatuuri, siis kui Phil Collins Tallinnas esines. Tookord tõdes agent, et Tallinna Lauluväljak on suurepärane, kuid otsustajaks on ikkagi ainult MADONNA ise. Nüüd on lõpuks ometi paljude unistus täitunud.

“Kui 2006. aastal Metallica kontserdile Tallinna Lauluväljakul müüdi 70 000 piletit ära rekordilise kolme päevaga, siis olen veendunud, et MADONNA kontserdi piletimüük purustab selle rekordi. Metallica kontserdile saabus Tallinna enam kui 29 000 turisti. MADONNA show’le ootame vähemalt sama palju fänne lähiriikidest, sest tegemist on ju popikuninganna ainsa showga Baltikumis,”  kommenteerib Rebane.