Madonna tütar anus: Ärge olge üksteise vastu õelad

15 kommentaari

Madonna ja Guy Ritchie lahutus võidakse ära otsustada juba järgmisel nädalal. Asjad on kiirenenud pärast seda, kui 12-aastane tütar Lourdes tegi südantlõhestava palve: “Ärge olge üksteise vastu õelad.”

Madonna ja Guy Ritchie lahutus võidakse ära otsustada juba järgmisel nädalal. Asjad on kiirenenud pärast seda, kui 12-aastane tütar Lourdes tegi südantlõhestava palve: “Ärge olge üksteise vastu õelad.”

 

Nad on lähedal kokkuleppe leidmisele ja tänane News of the World paljastas mõned okkalised teemad, mis neid endiselt lahutab: Guy tahab, et poeg Rocco läheks Briti kooli, ta ei taha, et poeg saaks oma hariduse Ühendriikidest. Madonna nõuab, et kõik lapsed jääksid tema juurde New Yorki. 

Tütar Lourdes, kes on oma kasuisaga lähedane, käitub nagu pere rahutegija. Üks pere sõber ütles: “Lourdes on murest murtud. Kuigi Guy ei ole tema bioloogiline isa, armastab ta teda meeletult ja talle meeldib koos temaga Londonis elada. Ta tahab oma kasuisa võimalikult tihti külastada. Lourdes on teda praktiliselt terve oma elu tundnud.”

50-aastane Madonna ja 40-aastane Guy pidasid avameelse jutuajamise Lourdesi, tema venna Rocco ja adopteeritud venna David Bandaga. 

Sõber ütles: “Rocco ja David on liiga noored, et kõigest aru saada, aga Madoona ütles neile, et nad elavad koos emaga New Yorgis ja näevad isa tihti.

“Lourdes on rohkem elukogenud ja ta oli väga vapustatud. Ta teab, kuidas asjad võivad minna, sest ta on näinud pingestunud suhet oma ema ja tema pärisisa vahel. Lourdesi bioloogiline isa, kes on tantsija Carlos Leon, läks Madonnast lahku 1996. aastal. 

Guy ja Madonna peamine probleem on Rocco. Pere sõber ütles: “Kõige suurem tõenäosus on see, et laps jääb Madonnaga Ameerikasse. Üks võimalus on ka see, et ta läheb Briti kooli ja veedab Ameerikas vaheajad.” Madonna plaanib lahutusest üle saada nii, et lapsendab veel ühe lapse. “Ta plaanib külastada maailma lastekodusid, eriti neid, mis asuvad Aafrikas või Kaug-Idas.”

Paar, kes abiellus 2000. aasta detsembris, on kokku leppinud selles, et ei jagata seda raha, mis oli enne abiellumist, Madonna puhul on see summa 300 miljonit naela. 

 

Kärt Teorein

toimetaja