Mai Palling: Ma ei ole eriline sitsi-satsi fänn!

Mai Palling on kaunis ja stiilne naine, kelle rõivad ja karakter ei jää kunagi tähepanuta. Seekord piilus ajakiri Buduaar Shopping särava Mai säravasse gaderoobi ning sai osa tema stiilieelistustest.

Mai Palling on kaunis ja stiilne naine, kelle rõivad ja karakter ei jää kunagi tähepanuta. Seekord piilus ajakiri Buduaar Shopping särava Mai säravasse gaderoobi ning sai osa tema stiilieelistustest.

Kuidas kirjeldaksid oma stiili?

Mul on minu enda näoga stiil. Stiil on tervik – välimus, riietusstiil, kehahoiak, kõnnak, ellusuhtumine. Vahel on huvitav jälgida, et firmarõivais viimase moe järgi riietuv inimene ei mõju stiilsena. Kuigi riided on justkui mõne moeajakirja kaanelt, mõjuvad need seljas suvalisena. Vaja on karakterit riiete sees, vaja on elurõõmu ja elujaatust. Seda mul on ja seetõttu arvan, et mul ongi rõõmus, muretu ja vaba stiil. Tunnen ennast mugavalt nii tikk-kontsadel kui minikleidis ja ka kottpükstes ja luukere prindiga dressikas, sest ükskõik, milliseid rõivaid ma kannan, mina nende sees olen ikka seesama inimene – enesekindel ja muretu.

Mind inspireerivad inimesed minu ümber. Sõbrad, tuttavad, inimesed tänavalt, aga ka joonistused kivimajade seintel, ajakirjad, unenäod, reisid ja mõnikord ka mannekeenid poeakendel.  

Milline on sinu moekiiks?

Kas see nüüd kiiks on, aga tihtilugu vaatan oma abikaasa riideid ja tunnen suurt kadedust, et meestele disainitakse superlahedaid ja vaat et lahedamaid riideid kui naistele. Mulle meeldib konkreetne vorm, maskuliinne karakter ja sügavad värvid. Ma ei ole eriline sitsi-satsi fänn, kuid kindlasti on ka selles valdkonnas midagi, mille peale minestada.

Võtame näiteks sokid. Kui palju ja stiilseid sokke on meestele! Puhtad värvid, kindlad jooned. Ei taha üldistada, aga naiste rõivad rikutakse, vähemasti massimoes, tihtilugu üledoseerimisega ära. Alati on midagi justkui liiga palju või on asi lihtsalt liiga igav. Minu tõde ja nõrkus jääbki nende kahe vahepeale. Põnev minimalism äkki oleks see termin, mis mind iseloomustaks?  

 

Sellest, mida leidub Mai garderoobis kõige rohkem, millele Mai rõivastudes kõige enam rõhku paneb ning kui palju šoppamisele kulutab, saad lugeda juba uuest Buduaar Shoppingu suvenumbrist!

 

Buduaar.ee