Maili Nõmm: Miamis näeb suuri dekolteesid, miniseelikuid ja erksaid värvitoone riietuses!

26 kommentaari
Maili Nõmm: Miamis näeb suuri dekolteesid, miniseelikuid ja erksaid värvitoone riietuses!

Modell ning tantsija Maili Nõmm elab juba pikemat aega Miami kuuma päikese all. Rääkides kuumusest Buduaar uuriski, kuidas hooldab kaunitar enda nahka, et ta alati värske ning kaunina välja näeb.

Modell ning tantsija Maili Nõmm elab juba pikemat aega Miami kuuma päikese all. Rääkides kuumusest Buduaar uuriski, kuidas hooldab kaunitar oma nahka, et ta alati värske ning kaunis välja näeb.

Selleks, et nahk liiga kuivaks ei muutuks ning kahjustada ei saaks, kasutab Maili igapäevaselt Lancome´i ja Biotherm´i tinting moisturizerit. „Neil on samuti peal SPF, sest päike paistab tõepoolest alatasa ja erilist hoolitsust vajab just näonahk, kuid kehale kasutan ka erinevaid niisutajaid,“ räägib ta.

Oma argipäevadel üritab Maili ka ühtlaselt vähe meiki kasutada, seda juba seetõttu, et tööl peab pidevalt ennast värvima. „Vabadel päevadel armastan ringi käia ilma suurema meigita, maksimaalselt kerge põhi, bronzer ja huuleläige,“ lausub kaunitar.

Milline näeb välja aga Miami üldpilt naistest? Maili sõnul armastavad sealsed kaunitarid suurt dekolteed ning lühikest seelikut. „Siin näeb kõige enam suurt dekolteed, miniseelikut ja üldiselt erksaid värvitoone riituses, mis toovad ilusa päevituse esile!“ teab Maili rääkida. Naise enda jaoks jääb säärane stiil ehk liiga paljastavaks. Ta on ju siiski eurooplane, kuid eelkõige siiski eestlanna! „Minu jaoks on siinne riietusstiil vahel liiga paljastav ja kirev, olen oma stiilis siiski äratuntavalt euroopalik,“ räägib Maili Buduaarile.

Meigina armastavad ameerika naised aga kasutada suitsusilma ning eri suuruse ning kujuga kunstripsmeid!

Buduaar.ee