Maili Nõmm on Miss Miami Beach 2009!

Maili Nõmm on Miss Miami Beach 2009!

Täpselt nädal aega tagasi valiti Miamis Miss Miami Beach, mille võitis meie oma, Eesti neiu – Maili Nõmm, kes elab ning töötab seal. Buduaarile jagas ta lähemalt, kuidas see juhtus ning jagas lahkelt soovitusi neidudele, kes soovivad USA-s läbi lüüa.

Täpselt nädal aega tagasi valiti Miamis Miss Miami Beach, mille võitis meie oma, Eesti neiu – Maili Nõmm, kes elab ning töötab seal. Buduaarile seletas ta lähemalt, kuidas see juhtus ning jagas lahkelt soovitusi neidudele, kes soovivad USA-s läbi lüüa.

„Võistlusele sattusin läbi juhuse: minu boyfriend nägi kuulutust ning rääkis sellest mulle. Läksin kohale, toimus intervjuu ehk eelvoor. Kui mulle telefonikõne tuli, polnud aega enam mõelda, olin pääsenud finaali,“ meenutab Maili.

Voorud, mis tuli neidudel missitiitli nimel läbida, olid järgmised: tutvustav kokteilikleidivoor, bikiinivoor, õhtukleidivoor ning küsimustevoor. Viimases – küsimustevoorus närveeris neiu jubedalt, kuna tema emakeel on siiski eesti, mitte inglise keel.  „Kõik sujus õnneks väga hästi, suutsin säilitada külma närvi ja vastasin ladusalt kõigile küsimustele.“ Oma tugevateks külgedeks võistlusel pidas Maili enesekindlust, oskust kõndida, esineda ja kindlasti eelnevaid kogemusi.

Mida soovitab Maili nendele tüdrukutele, kes soovivad samuti Miamis läbi lüüa? „Ütlen kohe, et mitte miski ei kukku niisama sülle, ükskõik kui ilus, tark või andekas sa ka ei oleks,“ lausub ta. Kindlasti soovitab Maili eelnevalt teha uurimistööd, koguda tutvusi ning enda head mainet hoida. „Samuti tuleks läbi mõelda plaan, kuidas tahetakse tööviisat või elamisluba taotleda, sest see nõuab äärmiselt palju kannatust,“ räägib Maili Buduaarile.

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja