Mairold Millert tahaks tantsida Birgit Õigemeelega!

Võistlustantsija Mairold Millert(24) on kahekordne Briti meister, kahekordne Inglismaa meister ning on võitnud ka 3. koha International Ballroom Championships tantsuvõistlustel. Eestis kogus Mairold kuulsust osaledes saates "Tantsud Tähtedega", mille ta sel hooajal koos Liina Vahteriga ka võitis. Mairold ütles Buduaarile, et järgmisel hooajal tantsiks ta meeleldi kas Birgit Õigemeele või Evely Ventsliga.

 

Võistlustantsija Mairold Millert(24) on kahekordne Briti meister, kahekordne Inglismaa meister ning 3. koha omanik International Ballroom Championships tantsuvõistlustel. Eestis kogus Mairold kuulsust osaledes saates “Tantsud Tähtedega”, mille ta sel hooajal koos Liina Vahteriga ka võitis. Mairold ütles Buduaarile, et järgmisel hooajal tantsiks ta meeleldi kas Birgit Õigemeele või Evely Ventsliga.

Kui Mairold saaks järgmise “Tantsud Tähtedega” hooaja tantsupartneri ise valida, siis tema esimene valik oleks superstaar Birgit Õigemeel. “Ma ei usu, et mul valida lastakse, aga kui saaksin, siis valiksin Birgit Õigemeele. See, et ma Birgitiga tantsiks, oli minu esimene kiire vastus, tegelikult on neid neidusid veel ja veel, kes võiksid osa võtta. Näiteks Evely Ventsli oleks kindlasti päris kihvt ja huvitav tantsupartner!” vastab ta.

Tene Sommer