Mairold Millert: “Võitsime tänu videotele proovidest”

Mairold Millert: “Võitsime tänu videotele proovidest”

Pühapäeva õhtul toimus grandioosne “Tantsud Tähtedega” finaal, mille võitjateks osutusid “Ühikarottide” näitlejanna ja juuksur Liina Vahter ning professionaalne võistlustantsija Mairold Millert. Mairold osales ka 2008. aastal saates koos Piret Järvisega, kuid tookord lahkus Mairold saatest pärast kolmandat saadet. Mairold ütles Buduaarile, et võiduni viis neid peale Liina näitlejameisterlikkuse laval ka nende loomulikkus trennisaalis kaamerate ees. Kui Mairold õpetas Liinale võistlustantsu oskusi, siis näitlejanna õpetas Mairoldile hoopis loomulikkust. “Tihtipeale näidakse teiste inimeste ning eriti kaamerate ees keegi teine. Liina õpetas mulle, kuidas loomulikuna ning iseendana rahvast võluda.” Seda peab Mairold ka nende võidu põhjuseks ja suureks trumbiks teiste ees. “Kuigi meie tantsud olid meelelahutuslikud ja teatraalsed, siis lisaks sellele aitasid kindlasti meil võita ka videoklipid treeningutest, kus meid nähti täpselt sellistena nagu oleme. Loomulikult ei saa mainimata jätta Liina näitlejameisterlikkust, mis tantsides kasuks tuli!” rõõmustab Mairold.      

Pühapäeva õhtul toimus grandioosne “Tantsud Tähtedega” finaal, mille võitjateks osutusid “Ühikarottide” näitlejanna ja juuksur Liina Vahter ning professionaalne võistlustantsija Mairold Millert. Mairold osales ka 2008. aastal saates koos Piret Järvisega, kuid tookord lahkus Mairold saatest pärast kolmandat saadet. Mairold ütles Buduaarile, et võiduni viis neid peale Liina näitlejameisterlikkuse laval ka nende loomulikkus trennisaalis kaamerate ees.

Kui Mairold õpetas Liinale võistlustantsu oskusi, siis näitlejanna õpetas Mairoldile hoopis loomulikkust. “Tihtipeale näidakse teiste inimeste ning eriti kaamerate ees keegi teine. Liina õpetas mulle, kuidas loomulikuna ning iseendana rahvast võluda.” Seda peab Mairold ka “Tantsud Tähtedega” võidu põhjuseks ja suureks trumbiks teiste ees. “Kuigi meie tantsud olid meelelahutuslikud ja teatraalsed, siis lisaks sellele aitasid kindlasti meil võita ka videoklipid treeningutest, kus meid nähti täpselt sellistena nagu oleme. Loomulikult ei saa mainimata jätta Liina näitlejameisterlikkust, mis tantsides kasuks tuli!” rõõmustab Mairold.

Tene Sommer