Marbellasse kolinud Kätlin Järva: tunnen end siin printsessina!

Marbellasse kolinud Kätlin Järva: tunnen end siin printsessina!

Järvamaalt pärit siresäär Kätlin Järva valiti eelmise aasta Õllesummeri raames Miss Model 2010 võitjaks ning kaunitar esindas eelmisel aastal Eestit ka Hiinas rahvusvahelisel võistlusel “Miss Model Of The World”. Juulikuus kolis neiu aga hoopis Marbellasse, Hispaaniasse. 
 

Järvamaalt pärit siresäär Kätlin Järva valiti eelmise aasta Õllesummeri raames Miss Model 2010 võitjaks ning kaunitar esindas möödunud aastal Eestit ka Hiinas rahvusvahelisel võistlusel “Miss Model Of The World”. Juulikuus kolis neiu aga hoopis Marbellasse, Hispaaniasse. 

“Tulin Marbellasse 9. juulil ja plaan on siia jääda vähemalt kaheks kuuks! Hetkel elan päev korraga, eks näis, mis elu toob!” jutustab Kätlin, kes armus sellesse Hispaania kuurortlinnakesse silmapilgust. “Kolisin, et saada vaheldust Eestist. Mind on alati miski Hispaania poole tõmmanud ja mu viimane reis siia saigi saatuslikuks, sest teadsin kohe, et tahan siia tagasi tulla nii kiiresti kui võimalik! Lihtsalt armusin siinsetesse inimestesse ja õhkkonda ning tutvusin ka toredate inimestega, kes mind muudkui tagasi kutsusid ja aitasid mul elamist leida,” seletab ta. “Marbella juures meeldib mulle enim siinne õhkkond ja inimesed on ka hoopist teistsugused kui eestlased! Muidugi see linnake, kus ma elan, on tegelikult rohkem turistide paik ja kohalikke on siin väga vähe. Siiski on Marbella väga internatsionaalne linn, kus kohtab ka väga palju eestlasi!” Midagi negatiivset Kätlin Marbellas veel ei leia. “Hetkel pole miski veel minu jaoks negatiivne – kõik on positiivne! Olen siin alles liiga vähe olnud selleks, et negatiivseid emotsioone tunda. Elu on lill!”

Kuidas võrdleb kaunitar sealseid mehi Eesti meestega? “Siinsed mehed on enamasti turistid, keda olen kohanud, ning nad on väga toredad olnud ja kenad ka! Eesti meeste suhtumine naistesse on hoopis teistsugune kui siinsetel meestel, siin võid ennast tõelise printsessina tunda, kui peole lähed! Aga mul pole sellegipoolest Eesti meeste vastu ka midagi, mees on mees. Eks iga inimene on erinev, nii et rahvuse järgi ei saa kedagi heaks või halvaks meheks liigitada,” arvab Kätlin.

Hetkel kaunitar ei tööta, vaid pidutseb ja naudib suve ning noorust. “Praegusel hetkel naudin natukene elu, puhkan ja pidutsen toredate inimestega. Korra tantsisin Nikki Beachil ja töötasin shampusepeol – olen niiöelda allmighty seal! Aga mulle meeldibki nii! Muidu siin töötamine on päris karm, sest nädalas on ainult üks päev vaba ning ülejäänud tööpäevad on ka väga pikad,” imestab ta. Edasisi plaane Kätlin teha veel ei oskagi, vaid elab päev korraga. “Praegu olen ainult pidutsenud ja toredate inimestega aega veetnud, aga mingi hetk saab vast pidutsemisest kõrini. Tunnen, et juba kohe-kohe! Tahaks veel natukene siin ringi reisida ja teisi linnu näha. Elan hetkes ja vaatan, mis elu toob!”

Tene Sommer