Margit Hakomaa: vormis püsimiseks aeroobikast ei piisa

14 kommentaari
Margit Hakomaa: vormis püsimiseks aeroobikast ei piisa

Ärinaine ja toidunautija Margit Hakomaa tunnistab Buduaarile, et on alati teadlikult toitunud, kuid peale teise lapse sündi hakkas ta tõsisemalt tähelepanu pöörama sellele, mida sööb.

Ärinaine ja toidunautija Margit Hakomaa tunnistab Buduaarile, et on alati teadlikult toitunud, kuid peale teise lapse sündi hakkas ta tõsisemalt tähelepanu pöörama sellele, mida sööb. Margit armastab süüa teha, ta jõuab perele valmistada nii hommiku,- lõuna- kui õhtusöögi.

„Ma otsisin ja nautisin juba varajases nooruses häid maitseelamusi, aga nüüd tegelen toitumise tasakaalu otsimisega,” räägib Margit, kes sai peale teise lapse sündi aru, et kõike, mida hing ihkab, siiski süüa ei saa. Margit ütleb, et tal pole sellist sihvakat figuuri, mille vormishoidmiseks piisab vaid aeroobikatrennist.

„Mul on praegu elus etapp, kus tegelen pühendunult erinevatele toitumisprobleemidele lahenduste otsimisega- nii koolilaste toimumisega kui toiduretseptide välja mõtlemisega nendele inimestele, kes peavad lugu heast toidust, aga tahavad siiski toitu nautida ilma dieeti pidamata,” räägib Margit Buduaarile. Ta usub, et dieedipidamine pole loomulik asi ja oluline on leida tasakaal, mis kogu aeg hoiaks head vormi.

Kuna uued ja huvitavad retseptid vajavad katsetamist ja pere toitmist, siis kokkab Margit vähemalt kaks korda päevas, tihti tuleb seda ette ka kolm korda.  Margiti praegune töökoormus ja elurütm võimaldavad ideaalselt sagedast pliidi ees seismist, kuid kiirematel päevadel tuleb ette, et kolmas söögitegemise kord asendub eelmise päeva toidu soojendamisega.