Margus Tsahkna ”Laulud tähtedega”: Muusikute elu on palju raskem!

12 kommentaari
Margus Tsahkna ”Laulud tähtedega”: Muusikute elu on palju raskem!

Eelmisel aasta osales saates „Laulud tähtedega“ poliitik Margus Tsahkna, kelle lavapartneriks oli kaunis lauljatar Birgit Õigemeel. Koos küll võidule ei tuldud, kuid jäädi kahe viimase sekka. Pärast saadet ei ole poliitikuhärra laulmisega sugugi lõppu teinud ning laulab nüüdseks ka meestekooris ning annab koos Birgitiga ka heategevuskontserte. Buduaarile rääkis Margus sellest, kellele ta sel aastal  kaasa elab ning millise mulje on osalejad jätnud.

Eelmisel aastal osales saates „Lalud tähtedega“ poliitik Margus Tsahkna, kelle lavapartneriks oli kaunis lauljatar Birgit Õigemeel. Koos küll võidule ei tuldud, kuid jäädi kahe viimase sekka. Pärast saadet ei ole poliitikuhärra laulmisega sugugi lõppu teinud ning laulab nüüdseks  meeskooris ning annab  koos Birgitiga ka heategevuskontserte. Buduaarile rääkis Margus sellest, kellele ta elab kaasa sellel aastal ning millise mulje on osalejad jätnud.

Margus tunnistab, et alates möödunud aasta saatest on ta olnud tihedas suhtluses ka tänaste „Laulud tähtedega“ osalejatega ning elab neile täiel rinnal kaasa! „Vaatan saadet igal nädalavahetusel ja mõnikord olen ka oma kogemust jaganud, kui küsitud on. Sel aastal on väga hea seltskond, kes ka omavahel tihedalt läbi käivab ning väga huvitav on jälgida eelkõige nende arengut ja seda, mis jääb kaamerasilma alt välja,“ räägib mees.

Samuti leiab ta, et selle aasta tase on ühtlasem ning sellevõrra on raskem kedagi välja tuua, kuid Tauri Tallermaa on Margusele väga sümpaatne ning samuti meeldivad Lenna ja Artur. „Tauriga meil on ka enam-vähem sama kõrgusega hääled, selle tõttu kuulan alati huviga tema saavutusi ja jälgin arengut. Artur ja Lenna on väga karismaatilised ja huvitavate lahendustega, Svenile elasin kaasa, kuna tunnen teda isiklikult juba päris mitu aastat.“

Lauluoskusega on üllatanud Margust Tauri Tallermaa ning samuti Sven Sester, kelle puhul ta ei teadnudki, et mees üldse laulda oskab ning Artur Talvik on tema sõnul juba isiksuse poolest lavaloom. „Selle kõige paremas mõistes,“ selgitab ta. Lauljatest kiidab Margus aga Uku Suvistet, kes on tema sõnul uskumatult andekas!

Teatavasti ei ole Margus ka ise laulmist nurka jätnud ning koos Birgit Õigemeelega loodi ka Tähelapse fond, mille tõttu on ta osalenud mitmetel heategevuskontsertidel. „Laulusaate ajal õpetati mulle täiesti uue tehnikaga laulmist, olen selle edasiarendamisega vaikselt tegelenud. Alles aasta hiljem hakkan tegelikult vaikselt aru saama, mida meile õpetati ja kuidas tegelikult seda kõike reaalse laulmise ajal kasutada. Laulan edasi ka Korporatsioon Sakala meeskooris,“ räägib Margus.

Margus sai saates „Laulud tähtedega“ aru, et muusikute elu ei olegi nii kerge, kui ta algul arvas. Tänu sellele sai ta endale uusi tuttavaid  ning avastas enda jaoks mitmeid toredaid inimesi. „Muusikute elu on palju raskem, kui ma enne arvasin. Minu poolt täielik austus selle valdkonna esindajatele!“ räägib Margus Buduaarile.

Buduaar.ee