Mari-Liis Aasmäel ilmus uus lugu “Lootuse puiesteel”. Video. Pildid

Mari-Liis Aasmäel ilmus uus lugu “Lootuse puiesteel”. Video. Pildid

Mari-Liis Aasmäe on 22-aastane Eesti lauljanna, kes sai tuule tiibadesse tüdrukutebändist Dynamint. Nüüdseks on neiu juba üle kahe aasta tegutsenud sooloartistina, avalikkuse tähelepanu on köitnud tema hitid „Varjud”, „Illusioon”, „Ingel”, „Tõbine” , „Deja Vu” ja „Kevadel”. Nüüd ilmus neiul uus lugu „Lootuse Puiesteel”.

Mari-Liis Aasmäe on 22-aastane eesti lauljanna, kes sai tuule tiibadesse tüdrukutebändist Dynamint. Nüüdseks on neiu juba üle kahe aasta tegut-senud sooloartistina, avalikkuse tähelepanu on köitnud tema hitid „Varjud”, „Illusioon”, „Ingel”, „Tõbine”, „Deja Vu” ja „Kevadel”. Nüüd ilmus neiul uus lugu „Lootuse Puiesteel”.

Mari-Liis räägib: „Muusikast sai osake minu elus juba väga pisikesena. Tegin oma esimese muusikalise etteaste lasteaias ning sellest hetkest mõistsid mu vanemad, et mind tuleks viia laulustuudiosse.”                                                                                                                                                          

Värske singel „Lootuse puiesteel“ sündis koos Vahur Valgmaaga ja lauljanna sõnul räägib see tänavast, mis annab usku, lootust ja armastust ning kus lahenevad kõik südameprobleemid.

Uuest loost valmis kolm erinevat versiooni: raadiotele suunatud originaalversioon, klubilik remix ning pehme kitarriversioon. Praegu saab kuulata originaalversiooni, aga juba mõne nädala pärast ilmuvad uued versioonid.

Rohkem infot siit                                                                                                                                       

 

Annett Grossfeldt