Mari Ojasaar kasutab öökreemi asemel õli

31 kommentaar
Mari Ojasaar kasutab öökreemi asemel õli

Meigikunstnik Mari Ojasaar peab äärmiselt lugu mineraalkosmeetikast ning hoolitsetud nahast. Buduaar rääkis kosmeetikateemadel Mari Ojasaarega pikemalt.

Meigikunstnik Mari Ojasaar peab äärmiselt lugu mineraalkosmeetikast ning hoolitsetud nahast. Buduaar rääkis kosmeetikateemadel Mari Ojasaarega pikemalt.

“Hea meigieemaldaja, toonik ja niisutaja on mul alati kosmeetikakotis olemas! Need on kolm asja, mis on mulle kosmeetika puhul esmatähtsad,” tutvustab Mari oma meigikoti sisu ning lisab: “Veel on seal alati peitekreem, mineraalpuuder ja nude huulepulk!”
Mineraalkosmeetikat hindab Mari väga. “Üks meigifirma, kelle poliitika ja suhtumine tundub mulle väga õige, on Jane Iredale. Nende tooted on enamjaolt mineraalsed ja superhea kvaliteediga,” toob Ojasaar välja tema lemmikkosmeetikafirma. Samuti meeldivad talle Artdeco ja Make Up Store’ mineraalmeigid. “Olen väga vaimustatud mineraalmeigist. Nipina soovitan mineraalkosmeetikat kindlasti naturaalkarvapintsliga kasutada, muidu lendlevad mineraalid pintsli küljest lihtsalt ära!”

Lisaks mineraalsele kosmeetikale jumaldab Mari ka looduslikke õlisid, mille juures meeldib naisele just nende hea toime nahale ja täielik looduslikkus. “Just sai otsa magusa mandli õli, mida kasutasin öökreemi asemel. Nüüd testin orgaanilist kookoseõli.”
Erilist meiginippi Mari välja ei oska tuua, vaid rõhub juba teada-tuntud faktile, et naeratus teeb inimese ilusaks. “Iga inimese teeb ilusaks hea tuju ja naerul nägu, need oleksid esmased, mida soovitan. Meigialaselt kindlasti hoolitsetud nahk, millele meik kanda.”
Lisaks oma naha hoolitsemisele pöörab ta suurt rõhku ka juustele, püüdes ka neid hooldada võimalikult looduslikul moel. “Magus uni ja hobid, mis aitavad lõõgastuda, on samuti kauni väljanägemise märksõnadeks! Minu viimase aja lemmik on soe vann piimaga, mis jätab naha mõnusalt pehmeks,” tutvustab Mari Buduaarile. 
Oma esimesi meigikatsetusi mäletab Ojasaar juba lapsepõlvest, mil tüdruk pidevalt jälgis, kuidas ema end peegli ees meikis ning proovis seejärel ka ise. “Ema meigikotis sai pidevalt tuhnitud! Praegu on minu lemmikmeik suitsusilm. Teen seda erinevates variatsioonides ja toonides,” räägib kaunitar ja lisab, et isegi kerge päevameigi tegemisel peab esimeseks sammuks olema alati veatu meigipõhi. “Vastasel juhul ei tundu silmameik sobiv!”

 

Getter Lukjanov

Sarnased artiklid