Maria, Teele ja Liina – hinnatud tantsutüdrukud Marbella Nikki Beachil

Maria, Teele ja Liina – hinnatud tantsutüdrukud Marbella Nikki Beachil

Märtsis, mil maailmakuulus luksusrand Nikki Beach taas Eestis peo korraldas ja Marbella Nikki Beachile tantsutüdrukuid valis, osutusid väljavalituks Maria(21), Teele (19) ja Liina (20), kes nüüdseks juba ligi kuu aega Marbella Nikki Beachil tööd teinud on.

Märtsis, mil maailmakuulus luksusrand Nikki Beach taas Eestis peo korraldas ja Marbella Nikki Beachile tantsutüdrukuid valis, osutusid väljavalituks Maria(21), Teele (19) ja Liina (20), kes nüüdseks juba ligi kuu aega Marbella Nikki Beachil tööd teinud on.

Tüdrukud on eluga väga rahul ja sooviksid hea meelega kokkulepitust kauemakski Marbellasse jääda. Buduaari küsimusele, et kuidas Maria, Teele ja Liina boy-friendid kaunitaride Hispaania töösse suhtuvad, ütleb Liina, et tema boy-friend on juba harjunud sellega, et neiu nappides riietes teiste meeste silme all puusa keerutab ja ta võtab seda päris rahulikult. Teiste neidude süda on aga vaba ning nemad ei pea muretsema liigselt uudishimulike pilkude pärast. Meeste tähelepanu saavad kolm blondiini palju nii oma kauni välimuse kui tantsuoskuste poolest. „Hästi tore on see, et meie esinemine meeldib ka lastele ja naistele, tihti on just nemad need, kes tulevad ja ütlevad paar head sõna,“ ütleb Maria.  „Inimesed on väga sõbralikud, tahetakse koos meiega pilti teha, “ lisab Teele. “Mul tuleb meelde, kuidas üks seltskond tuli peale meie esinemist ja ütles, et meie vaatamisest läks ka neil tuju heaks. Sellised komplimendid meile meeldivad.“

Hispaanlaste ja ka turistide sõbralikkus on meeltmööda kõikidele tüdrukutele. „ Mulle meeldib see traditsioon siin, et kõik annavad kaks põsemusi, kui tutvuvad, kokku saavad või hüvasti jätavad,“ ütleb Maria. „See on armas traditsioon, mille võtame kindlasti siit Eestisse kaasa.“ Tüdrukud kiidavad ka ilma, toitu ja shoppamisvõimalusi, sest südasuvised allahindlused on neidki piirkonna suurimasse kaubanduskeskusesse La Canadasse ostureididele meelitanud. „Ainus asi, mis alguses oli harjumatu, oli sellise kuumaga tantsimine,“ ütleb Liina. Tüdrukud, kes oma sõnade kohaselt peaaegu et kogu elu tantsimisega tegelenud ja ka Eestis sellega pisut raha teeninud, on seni siiski klubides ja kodumaistel pidudel hoopis teise temperatuuri käes esinema pidanud. „ Nüüd aga tuleb tantsida päeva kõige kuumemal  ajal, mis on peale lõunat alates kella kolmest.“
Vaatamata päikeselõõsale on tüdrukud siiski väga õnnelikud, et just neid märtsis ligi 25 tüdruku seast Hispaaniasse välja valiti ning ei kurda ka teenistuse üle. Nüüd, mil Marbellas on alanud tõeline suvehooaeg, on ka rohkem rikkaid pidutsejaid kohale sõitnud ning tüdrukute jootrahad aina kasvavad. Kõik külaliste poolt jootrahaks jäetud summa jagavad neiud kolme peale võrdselt ära. Seni on suurim ühe esinemispäeva jootrahakassa olnud enam kui 3000 krooni. Jootrahale lisandub loomulikult ka neidude põhipalk.
Nikki Beach Marbella turundusega tegelev Gretel Kutan on Eesti tüdrukutega väga rahul. „ Nad on kohusetundlikud ja meeldivad külalistele väga. Nad võivad tantsida ka neli tundi järjest ja ikka on neil sees meeletu energia ja sära,“ rõõmustab Gretel ja lubab tüdrukutega ka lepingut pikendada.

 

/Marge Rahu/