Marika Korolev õpib grimeerijaks

"Mulle meeldib istuda grimmitoolis ja muutuda grimeerija käe all etenduskõlblikuks sõrmegi liigutamata. See on omamoodi etenduseks häälestumine, mida vajavad paljud näitlejad," ütleb Marika Korolev Õhtulehele.

“Mulle meeldib istuda grimmitoolis ja muutuda grimeerija käe all etenduskõlblikuks sõrmegi liigutamata. See on omamoodi etenduseks häälestumine, mida vajavad paljud näitlejad,” ütleb Marika Korolev Õhtulehele.

Huvi uue elukutse vastu suureneb Marikal iga koolitunniga. “Kui keegi arvab, et see on mütsiga löömise kerge kool, sest mis see nägude määrimine nii väga ära ei ole, siis nõnda võib mõelda vaid asjatundmatu inimene,” räägib näitlejatar

“Teen endale ise grimmi, kui on mõni haltuura, õhtu juhtimine või muidu esinemine,” tunnistab Marika, kellele pole grimmitöö sugugi võõras. “Ja kergema etenduse korral teen hea meelega näo pähe nii endale kui ka kolleegidele.”

Lõpetuseks nendib Marika, et kui kunagi tundus talle grimmi suursaavutusena mustaks värvitud hammas, on tegelikkuses hea grimmiga võimalik imesid teha, nii et isegi lihane ema oma poega laval ära ei tunne. “Oskan nüüd ka näitlejana grimeerijatelt rohkem nõuda ja kavatsen nende elu edaspidi raskemaks teha,” naerab Marika. “Ja veel – kui oma tööd hästi osata, võid igal erialal ennast staarina tunda, ole sa näitleja, grimeerija või muu ametimees.”

Diplomeeritud grimeerija peaks näitleja Marika Korolevist saama juulis.

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja