Marika Korolev välimusele tähelepanu ei pööra

Marika Korolev välimusele tähelepanu ei pööra

Näitlejanna Marika Korolev (41) on lõpetanud Tallinna 8. Keskkooli ning Muusikaakadeemia lavakunstikateedri. Ta on mänginud filmides «Need vanad armastuskirjad», «Kuldrannake», «Kaasasündinud kohustused» ja «Magnus», muusikalides «No, no, Nanette», «Helisev muusika» jpt. Marika rääkis Buduaarile, et tema välimusele suurt rõhku ei pane. Tal pole isegi kosmeetikakotti.  

Näitlejanna Marika Korolev (41) on lõpetanud Tallinna 8. Keskkooli ning Muusikaakadeemia lavakunstikateedri. Ta on mänginud filmides «Need vanad armastuskirjad», «Kuldrannake», «Kaasasündinud kohustused» ja «Magnus», muusikalides «No, no, Nanette», «Helisev muusika» jpt. Marika rääkis Buduaarile, et tema välimusele suurt rõhku ei pane. Tal pole isegi kosmeetikakotti!

Marika sõnul ei pane ta oma välimusele niivõrd suurt rõhku. “Tihtipeale jääb hoopis tähelepanu pööramata ja lähen väravast välja koduriietes, lootes, et inimesed teavad niigi, et mul paremaid riideid ka kapis on,” vastab ta. Ka ilusalongi külastab ta vaid käsu peale, siis, kui mõnes rollis on tarvis kunstküüsi ja muud kribu-krabu.

Kaunis näitlejanna paljastab, et tal pole isegi kosmeetikakotti. “Mul ei ole olemas kosmeetikakotti erinevate toodetega, aga auto kindalaekas on varuks üks huulepulk, millega saab vajadusel põsed punaseks teha.” Ilu rituaaliks on Marikal pikad vanniskäigud. “Vedelen tihti vannis seni, kuni vesi külmaks läheb ja vanniservalt võileivad otsa saavad,” lisab ta.

Tene Sommer

Sarnased artiklid