Marju Kuut: Inimene kas on või ei ole seksikas!

7 kommentaari

Buduaar esitas Marju Kuudile mõned iluteemalised ja mõned niisama põnevad küsimused. Marju oli küll rõõmuga nõus nendele vastama, ent ei lubanud oma vastuste teksti mitte mingil juhul muuta! Vastasel korral võib jääda tema vastustest vale mulje, mitte see, mida tema mõtleb. Vahvat lugemist!

Buduaar esitas Marju Kuudile mõned iluteemalised ja mõned niisama põnevad küsimused. Marju oli küll rõõmuga nõus nendele vastama, ent ei lubanud oma vastuste teksti mitte mingil juhul muuta! Vastasel korral võib jääda tema vastustest vale mulje, mitte see, mida tema mõtleb. Vahvat lugemist!

1. Mis on sinu ilunipp, et olla pärast tõusmist värske?
Hahahaa! Ma ei soovigi k o h e “värske” olla! Mulle meeldib just, et minu ärkamine ja ülestõusmine toimuks rahulikult.., et mäletaksin veel tükk aega ka unenägu.., et ma ei peaks kiirustama.., et saaksin oma antud päeva toimungud vaikselt läbi mõelda ja läbi tunnetada… Nii on hea päeva alata..,- ükskõik, mis kell see päev siis ka ei algaks. :-)

2. Milline on sinu kõige olulisem iluprotseduur päevas?
Ma ei tea, pole sellele nii lähenenud, et lausa “iluprotseduur”. Ma pole sellistele asjadele tähelepanu pööranud. Enne, kui välja lähen, tahaks vähemalt kulmud pähe saada (joonistada :-), kuna ma olen need kõik välja kitkunud, sest mu loomulikud kulmud on liiga kõrgel, mis teeb pidevalt imestunud näo. :-D

3. Kui kaua aega kulutad päevas iluprotseduuridele?
Nagu mainisin, et ma ei kasutaks sõna “iluprotseduur”, kuid kui hakkan välja minema, siis vahel on jama sellega, et juuksed ei sobi pähe! Sellega läheb vahel nii palju aega, ehkki see aeg ei tee mu juukseid pähe paremini sobima ja pean välja minema ikka sama, ebasobivate närakatega peas.. 

4. Mis muudab sinu jaoks inimese seksikaks?
Minu jaoks:- inimene kas on seksikas või ta pole seksikas! Inimene sünnib täpselt samuti selle omadusega, nagu ta sünnib ka musikaalsusega jne…, jne… Ühel see on, teisel pole! Ja mingi riietus ega muu ei tee inimest seksikaks, kui temas endas pole seda. See, mis praegusel ajal “seksikaks” kutsutakse, on muidugi hoopis teise mõiste ja mõttega, millel pole selle sõna õige tähendusega enam ammu midagi pistmist. Õige sõna “seksikas” on –  omadus, mitte mingi asi, mis seksikaks teeb!
Tundub, et paljude sõnade õige mõte on juba mõnda aega kadunud ja on asendatud odava rämpsuga, nagu paljud head produktid poodideski…

5. Kuidas suhtud sellesse, kui inimesed avalikult fotokaamera ees oma kuumi tundeud välja näitavad ja seda eksponeerivad?
See peaks nende inimeste oma asi olema. Kui asi minusse ei puutu, ei ole mina arvustaja!

6. Kumma valiksid kas targa või ilusa mehe? Miks?
Sellest küsimusest järeldan, et antud “tark” pole ilus ja antud “ilus” pole tark? :-) Vahel harva juhtvad mõlemad omadused ühes ja samas mehes olema, mis on küll harv nähtus.. :-)
Kogemused on aga näidanud, et ainult iluga pole midagi peale hakata.. Tihtipeale pole sellise mehega isegi midagi rääkidagi, veelvähem… 
Kui aga mees on tark (ma ei mõtle niisama targutajat :-), siis hakkad  temas ka palju ilu nägema, mille avastad teda üha rohkem tundma õppides…
Muide, sama võiks öelda ka naiste kohta.., kuigi ma pole mees, et naisi arvustada…  :-)

/Buduaar.ee/