Marko Kiigajaan paljastas oma fetiši!

Marko Kiigajaan paljastas oma fetiši!

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntust kogunud Marko Kiigajaan, kes hetkel töötab Revalia Tantsukoolis treenerina, pole end kunagi šopahoolikuks pidanud, kuid sellele vaatamata satub ka tema allahindluste perioodil ostukeskustesse sagedamini kui muidu. Lisaks tunnistas Marko Buduaarile, et tal on üks väike fetiš, millest on võimatu lahti saada.

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntust kogunud Marko Kiigajaan, kes hetkel töötab Revalia Tantsukoolis treenerina, pole end kunagi šopahoolikuks pidanud, kuid sellele vaatamata satub ka tema allahindluste perioodil ostukeskustesse sagedamini kui muidu. Lisaks tunnistas Marko Buduaarile, et tal on üks väike fetiš, millest on võimatu lahti saada.

Kui allahindluste periood käes, läheb ka Marko uudistama, mida huvitavat kauplustes pakutakse. “Mõnikord ikka satun poodidesse allahindluste ajal, rohkem muidugi selle mõttega, et läheks vaataks, kas midagi uut ja huvitavat on leida. Ma ei pea ennast väga suureks šopahoolikuks ja seega ei oota neid allahindluseid just suurima põnevusega.  Tavaliselt on ikka nii, et kui mul midagi kindlat poest vaja on, siis selle ma ka ostan, olenemata allahindlusest,” ütleb Marko.

Mis on need kolm asja, mis Marko endale viimati ostis? “Ma millegipärast arvan, et need võisid olla mõned kingad või triiksärgid, ma olen alati armastanud neid kanda. Jalatsite vastu on mul küll aga väikene fetiš. Seda ma pean tunnistama. Need kingad või saapad, mis minu garderoobi tee leiavad, peavad olema tõesti ilusad ja ainulaadsed. Seda, kui palju need kingad, mis ma viimati ostsin, maksid, ma päris täpselt ei mäleta, kuid allahinnatud olid need vist küll,” muigab Marko ning viib jutu kingafetiši teemalt tagasi triiksärkide juurde: “Samuti mainisin, et mulle meeldivad triiksärgid ning sinna juurde ka lipsud. Särgid, mis ma viimati ostsin võisid jääda umbes 50 euro lähedale.  Pean tunnistama, et triiksärke kannan ma igapäevaselt. Ja loomulikult ostan  asju sellepärast, et neid ka koheselt kandma hakata – kapinurka ma asju konutama ei osta,” tõdeb Marko, et tal pole kapis ühtegi asja, mis kandmist pikalt ootama peaks.

Kuigi Markole ei meeldi, kui keegi talle tänaval samasuguses särgis vastu kõnnib, nendib ta, et vahel pole sinna midagi parata. “Ega mulle tegelikult ei meeldi väga kanda asju, mis on masstoodanguna kantavad. On küll olnud olukordi, kus tänaval möödub sinust inimene, kes kannab mõnda sarnast rõivaeset. Need olukorrad on ikka muigama pannud küll ning üldiselt üritan neid vältida. Aga lõpuks on ikkagi nii, et kui midagi mulle väga meeldib, siis ma ei jäta seda sellepärast ostmata, et kellelgi võib samasugune riideese või jalatsipaar juba olemas olla. See olukord on ju vältimatu,” tõdeb Marko et paraku tuleb Eestis ikka ette olukordi, mil keegi sulle samasuguse rõivaesemega tänaval vastu kõnnib.

Karin Karu