Mart Sander oskab hästi grillida!

Multimees Mart Sander võitis maikuus Deja Vu lounge'is toimunud meelelahutusliku võistluse Gurmee staar 2010 tiitli. Mart aga paljastas Buduaarile, et tegelikult on ta pigem grillimises kõvem käsi kui kokkamises. 

"Saame ju kõik aru, et tiitliga ei kaasnenud ei karjääri kokana ega ka mingit sensatsioonilist nõudmist minu küpsetiste järgi," lausub ta. Samuti ei nõua sõbrad kiire elutempoga Mardilt pidevalt tema kokkamisoskuste demonstreerimist. "Nii palju võin küll öelda, et kui kusagil grillimiseks läheb, siis reeglina ma võtan automaatselt selle töö enda peale ja siiani ei ole keegi kurtnud!" rõõmustab Mart.

 

 

Multimees Mart Sander võitis maikuus Deja Vu lounge’is toimunud meelelahutusliku võistluse Gurmee staar 2010 tiitli. Mart aga paljastas Buduaarile, et tegelikult on ta kõvem käsi pigem grillimises kui kokkamises. 

“Saame ju kõik aru, et tiitliga ei kaasnenud ei karjääri kokana ega ka mingit sensatsioonilist nõudmist minu küpsetiste järgi,” lausub ta. Samuti ei nõua sõbrad kiire elutempoga Mardilt pidevalt tema kokkamisoskuste demonstreerimist. “Nii palju võin küll öelda, et kui kusagil grillimiseks läheb, siis reeglina ma võtan automaatselt selle töö enda peale ja siiani ei ole keegi kurtnud!” rõõmustab Mart.

 

Buduaar.ee