Martin Saar disainis Carola Madisele jaki

18 kommentaari
Martin Saar disainis Carola Madisele jaki

Paari päeva eest tagasi Ameerikasse lennanud mitmekülgne kunstnik Martin Saar jõudis kodumaa väisamise ajal lisaks Moskvas korraldatud V.I.P. peole ette võtta muudki uudset ja huvitavat. Muuhulgas disainis ta oma stuudios heale sõbrannale Carola Madisele laheda jaki. “See oli juba enne minu lemmikjakk ja nüüd kui Martin selle nii ägedaks ja silmatorkavaks disainis, on see veelgi lemmikum,”, räägib Carola Buduaarile ja lubab juba homme disainitud jaki selga panna.

Paari päeva eest tagasi Ameerikasse lennanud mitmekülgne kunstnik Martin Saar jõudis kodumaa väisamise ajal lisaks Moskvas korraldatud V.I.P. peole ette võtta muudki uudset ja huvitavat.

Muuhulgas disainis ta oma stuudios heale sõbrannale Carola Madisele laheda jaki. “See oli juba enne minu lemmikjakk. Nüüd, kui Martin selle nii ägedaks ja silmatorkavaks disainis, on see veelgi lemmikum,”, räägib Carola Buduaarile ja lubab juba homme trendika disainerijaki selga panna.

Carola armastatud jaki ümberdisainimine oli Martini idee ning pilt, mis nüüd neiu jaki seljal ilutseb, on tema ühe teose reproduktsioon, mis kaunistab ka Martini kodulehe avalehte. Carola annab mõista, et andeka kunstniku uus idee ei piirdu vaid selle ühe jakiga. Millised plaanid Martinil riiete disainimisega on, sellest ei soostu Carola rääkima.

Marge Rahu