Märtsis jõuab ekraanile neli uut kodumaist meelelahutus- saadet

Märtsis jõuab ekraanile neli uut meelelahutussaadet – kaks TV3-s, kaks Kanal 2-s. Uue TV3 meelelahutussaate “Tähetund” saatejuht on Ingrid Tähismaa.
Kord nädalas eetrisse jõudev saade on üles ehitatud kuulsate inimeste
rollivahetusele. “Tähetund” koosneb viiest teemaloost, mida on igal
argiõhtul näidatud TV3 “Seitsmestes uudistes” ja mille reporteriks on
tuntud inimesed. TV3 pressiesindaja Annely Adermanni sõnul salvestati
eile Anne Veski reporteritöö. Nõusoleku saates osalemiseks on andnud Eda-Ines Etti, Jaagup Kreem
jt. “Tähetunni” stuudios ühendab Tähismaa viis lugu tervikuks. Saade
algab 8. märtsil, lood jõuavad “Seitsmestesse uudistesse” alates 3.
märtsist, vahendab Eesti Päevaleht .

Märtsis jõuab ekraanile neli uut meelelahutussaadet – kaks TV3-s, kaks Kanal 2-s. Uue TV3 meelelahutussaate “Tähetund” saatejuht on Ingrid Tähismaa. Kord nädalas eetrisse jõudev saade on üles ehitatud kuulsate inimeste rollivahetusele. “Tähetund” koosneb viiest teemaloost, mida on igal argiõhtul näidatud TV3 “Seitsmestes uudistes” ja mille reporteriks on tuntud inimesed. TV3 pressiesindaja Annely Adermanni sõnul salvestati eile Anne Veski reporteritöö. Nõusoleku saates osalemiseks on andnud Eda-Ines Etti, Jaagup Kreem jt. “Tähetunni” stuudios ühendab Tähismaa viis lugu tervikuks. Saade algab 8. märtsil, lood jõuavad “Seitsmestesse uudistesse” alates 3. märtsist, vahendab Eesti Päevaleht .

Teist uut saadet juhib Tarmo Leinatamm. “Laste maailm” on koguperesaade, milles pannakse proovile täiskasvanud. Kaks avaliku elu tegelastest koosnevat võistkonda püüavad stuudios ära arvata, millest videoklipis olevad lapsed räägivad. Saadet toodab Osakond ja lasteaedadesse minnakse filmima juba algaval nädalal. Eri vanuses lapsed defineerivad mõisteid, nähtusi, inimesi ja igapäevaelu. “Laste maailm” jõuab TV3 ekraanile 8. märtsil.

Uue pühapäevaõhtuse kodumaise stuudiosõu “Braavo!” toob 9. märtsil ekraanile Kanal 2. See on glamuurne meelelahutus muusika, huumori, sketšide ja üllatuskülalistega. Saatejuhid on Koit Toome ja Helen Sürje. Igas saates on viis kuulsat stuudiokülalist, kelle seas on alati üks Eesti tipplaulja. Eelkokkulepped on ka mitme rajataguse esinejaga. Kanal 2 avalike suhete juhi Heili Klandorfi sõnul on sõul mitu osa, millest üks kindlasti muutumismäng. “Ükski võistlusala ei pane osalejaid piinlikku olukorda,” ütles ta. Praegu ehitatavasse stuudiosse mahub ka 150 pealtvaatajat. Suurde ruumi saab vajaduse korral tuua hobuseid, väiksemat sorti lennuki või muud. Sõusaadet toodab BEC.

Kanal 2 “Unelmate pulm” jõuab eetrisse alates 6. märtsist.

 
 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/