Märtsis toimub taas Buduaari turg Tallinnas ja Tartus. Algas müüjate registreerimine!

89 kommentaari
Märtsis toimub taas Buduaari turg Tallinnas ja Tartus. Algas müüjate registreerimine!

Taas on aeg oma riidekappidesse ja laovarudele pilk heita, sest non-stop ostupidu Buduaari Turg LIVE avab peagi uksed. Alanud on registreerimine Buduaari kevadisele turule, mis toimub sel korral Tallinnas 9.-10. märtsil Tallinnas Rotermanni kaubamajas ning 17. märtsil Tartus Eedeni keskuses.

Taas on aeg oma riidekappidesse ja laovarudele pilk heita, sest  non-stop ostupidu Buduaari Turg LIVE avab peagi uksed. Alanud on registreerimine Buduaari kevadisele turule, mis toimub sel korral Tallinnas 9.-10. märtsil Tallinnas Rotermanni kaubamajas ning 17. märtsil Tartus Eedeni keskuses.

Tallinna turg

Turg toimub 9.-10. märtsil Rotermanni kaubamajas. Turul osalemise kohamaks eraisikule on Tallinnas alates 55 eurost, pinna suurus on 1,5×1,5m ning hind sisaldab ühte lauda või stanget. Ühe kohamaksuga antakse kaasa 3 osalejapääset ja 5 vip-kutset. Ehk siis ühe müügikoha võib rentida kuni kolme eraisikust müüja peale. Küsi lisainfot, kui soovid kaasa võtta oma müügivahendeid või rentida lisastanget.

Firmakohtade hinnad algavad 200 eurost ja müügikoha suurus on 2x2m.

Kuna turg toimub sel korral väiksemal pinnal, siis kohtade arv on piiratud. Müügikoha tagab kohamaksu laekumine Buduaari kontole. 

Tartu turg

Turg toimub 17. märtsil Eedeni keskuses. Turul osalemise kohamaks on 30 eurot ja müüma võib tulla kuni kolme eraisikust müüjaga ühe müügikoha kohta. Hind sisaldab ühte lauda. Küsi lisainfot, kui soovid kaasa võtta oma müügivahendeid.

Kui soovid rohkem infot müügitingimuste kohta või soovid end turule müüjaks registreerida, siis kirjuta triin.eamets@buduaar.ee või helista projektijuht Triin Eametsa telefonil 6177158. Palun lisa ka kindlasti,  kuhu linna soovid müüma tulla ning kas soovid kaubelda eraisikuna või ettevõttena.

Kõikidel registeerunud müüjatel on võimalus teha eelreklaami oma pakkumistele spetsiaalsete Buduaari online turu-uudiste kaudu. Kui tahad kursis olla, mida põnevat leiab sel korral Buduaari turult ning kes on tulemas kauplema, siis jälgi infot Buduaar.ee ja Buduaar.ru veebilehtedel.

Buduaari turu toimkond