Marvi Vallaste põrutab Eestist minema!

13 kommentaari
Marvi Vallaste põrutab Eestist minema!

Lähen paariks nädalaks Ameerikasse, et nautida elu ja uuridasealseid õppimise võimalusi- Mul on kaua mõttes mõlkunud idee, et tahan kunagi USA-sse õppima minna, räägib Kanal 2 ilmatüdruk Marvi Valaste Buduaarile.

“Lähen paariks nädalaks Ameerikasse, et nautida elu ja uurida sealseid õppimise võimalusi- mul on kaua mõttes mõlkunud idee, et tahan kunagi USA-sse õppima minna,” räägib Kanal 2 ilmatüdruk Marvi Vallaste Buduaarile.

Marvi sõnul läheb ta puhkama teise keskkonda, et veidi uusi mõtteid koguda ja kiigata ka Bostonisse ühte kooli.

„Tegemist Berklee College Of Music kooliga, mis on maailma üks paremaid muusikakõrgkoole, kus õpetavad väga head muusikud,” tutvustab ilmatüdruk põgusalt oma plaane ja unistusi.

Berklee muusikakoolis on käinud veel sellised Eesti staarid nagu Maarja-Liis Ilus, Uku Suviste, Laura Põldvere ja The Sun’i trummar Borka.

Marvi räägib, et tegemist on väga kalli kooliga ja et midagi reaalselt ette võtta, tuleb eelkõige stipendiumile loota. „Hetkel lähen aga elu nautima ja usun, et mul saab seal väga lahe olema. Proovin ka mõned eratunnid võtta,” jutustab kaunitarist ilmaneiu.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja