Marvi Vallaste singel ”Homme Hommikul” valmistati Meeste Tantsupeo jaoks! VIDEO!

31 kommentaar
Marvi Vallaste singel ”Homme Hommikul” valmistati Meeste Tantsupeo jaoks! VIDEO!

Marvi Vallaste sai enamusele tuntuks Kanal-2 saate „Reporter“ ilmateadustajana. Teletöö kõrvalt tegeleb ta aga hoogsalt ka laulmisega. Alles hiljuti ilmus tema uus singel „Homme Hommikul.“ Buduaarile rääkis neiu lähemalt loo valmimisest ning muusikategemisest üldisemas pildis.

Marvi Vallaste sai enamusele tuntuks Kanal-2 saate „Reporter“ ilmateadustajana. Teletöö kõrval tegeleb ta aga hoogsalt ka laulmisega. Alles hiljuti ilmus tema uus singel „Homme Hommikul.“ Buduaarile rääkis neiu lähemalt loo valmimisest ning muusika tegemisest üldisemas pildis.

Laul „Homme Hommikul“ valmis Marvil  pika aja jooksul. Selle juures abistasid teda tantsupeo peaprodutsent Madis Orav ning muusik Jaan Pehk, kes on ka laulu sõnade autor. Kust aga ammutas lauljatar inspiratsiooni? „Selle looga läks kuidagi nii, et võtsin kaua hoogu, enne kui stuudiosse laulma läksin. Inspiratsiooni sain Siim Mäesalult ja Ivo Ettilt, Madis Oravast rääkimata,“ seletab ta.

Uus singel on Marvi sõnul  popelektrooniline, lihtne ja kerge pala, mis koosneb väga südamlikest emotsioonidest ja mõtetest. Nimelt on tegu lauluga, mis on valminud Meeste Tantsupeo jaoks.

Uurinud, kas võib oodata ka varsti ilmuvat plaati, lausub Marvi, et  kõik olevat võimalik! „Uued ideed teevad rõõmsaks. Katsetan veel, aga võib ka juhtuda, et plaat ilmub juba sel aastal. Sügis on ilus aastaaeg, näiteks,“ vihjab neiu salamisi.

 
Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

Sarnased artiklid