MCDONALDS’i klienditeenindaja üritas oma sündinud beebit tappa

MCDONALDS’i klienditeenindaja üritas oma sündinud beebit tappa

McDonalds’i kiirtoidu restoranis leidis septembri alguses aset õõvastav juhtum, kus 25aastane klienditeenindaja läks ootamatult sünnitama ning seejärel üritas beebilt elu võtta. Naine väidab politseile, et tal polnud õrna aimugi, et ta üldse lapseootel on.

McDonalds’i kiirtoidurestoranis leidis septembri alguses aset õõvastav juhtum, kus 25aastane klienditeenindaja läks ootamatult sünnitama ning seejärel üritas beebilt elu võtta. Naine väidab politseile, et tal polnud õrna aimugi, et ta üldse lapseootel on.

Sarah Lockner, kes töötas Redwood Citys asuvas McDonalds’sis, läks õhtusesse vahetusse tööle, ent tundis samal päeval tugevat kõhuvalu. Tööle jõudes teatas ta kolleegidele, et ta ei tunne end hästi ning läks tualetti, kuhu ta pikemaks ajaks jäi. Mõne aja pärast otsustasid kaks kolleegi minna tualetti vaatama, kas midagi on äkki juhtunud ning selleks, mis neid ees ootas, nad valmis ei olnud.

Ühe tualeti kabiini alt oli näha suurt vereloiku ning kui nad selle avasid, leidsid nad sealt Sarah koos vastsündinud beebiga.

Politseile antud tunnistuses väitis üks kolleegidest, et vahetult enne kabiini avamist kuulis ta vee laskmise häält ning selle järgi võib oletada, et Sarah üritas beebit veega potist alla lasta.

Kui politsei sündmuskohale jõudis, oli vastsündinud beebi olukord kriitiline, tal puudus pulss ning ta toimetati kiiremas korras haiglasse, kus ta viidi meditsiinilisse koomasse.

Sarah ütles politseile antud tunnistuses, et ta ei teadnud oma rasedusest midagi.

Täna on naine saanud süüdistuse tahtlike kehavigastuste tekitamises ja tapmiskatses.

Allikas: The Sun

 

Sarnased artiklid