MEEDIA KIHAB: PRINTS WILLIAMI kolmas laps võib täna sündida

Eelmise aasta sügisel kinnitas Kensingtoni palee, et prints Williami ning tema abikaasa Catherine kolmas laps näeb ilmavalgust aprillikuus, kuid täpset kuupäeva ei avaldatud. Nüüd liiguvad välismeedias aga jutud, mille kohaselt on võimalik, et beebi võib sündida juba täna.

Eelmise aasta sügisel kinnitas Kensingtoni palee, et prints Williami ning tema abikaasa Catherine’i kolmas laps näeb ilmavalgust aprillikuus, kuid täpset kuupäeva ei avaldatud. Nüüd liiguvad välismeedias aga jutud, mille kohaselt on võimalik, et beebi võib sündida juba täna.

Nimelt kirjutab väljaanne People, et varasemalt arvati beebi sündimise kuupäevaks olevat 23. aprill, kuid nüüd kahtlustatakse, et see hetk võib kätte jõuda kohe. 

Põhjus, miks nii arvatakse, on lihtne: Londonis Paddingtonis asuva St. Mary haigla ümber toimub ootamatu sagin ja seda just selles piirkonnas, kus Kate Middleton tõi ilmale oma kaks last. Ka kolmas beebi peaks sündima just sealsamas privaatses alas. Hetkel on sealse ala ümbruses asuv parkimine piiratud.

Ka eelmiste sünnituste puhul piirati haiglas parkimist ning antud fakt annab alust arvata, et prints George’i ja printsess Charlotte’i väike õde või vend võib ilmavalgust näha isegi täna.