Meelelahutus-ärimees Alan Adojaan: kõik halb, mis teistele teed, tuleb ringiga tagasi

Meelelahutus-ärimees Alan Adojaan: kõik halb, mis teistele teed, tuleb ringiga tagasi

Avalikkusele veel tundmatu ööklubide maastikul tegutsev šarmantne noor ärimees Alan Adojaan, kes praegu on tegev Pärnus ööklubi Sunset üritustega, usub karmasse, sest ta teab väga hästi, kas ja kuidas see toimib. Buduaar uuris Alani käest, kas ja mida ta oma elus muudaks, kui saaks ajas tagasi minna.

Avalikkusele veel tundmatu ööklubide maastikul tegutsev šarmantne noor ärimees Alan Adojaan, kes praegu on tegev Pärnus ööklubi Sunset üritustega, usub karmasse, sest ta teab väga hästi, kas ja kuidas see toimib. Buduaar uuris Alani käest, mida ta oma elus muudaks, kui saaks ajas tagasi minna.

“Karmasse usun ma loomulikult. Tean väga hästi, kuidas karma mõjub. Olen seda omal nahal kogenud ja usun, et ma pole ainus, kes nii tunneb,” ei kahtle Alan karma olemasolekusse hetkekski.

“Tegelikult on see väga hea. Teadmine, et kõik, mis teed, tuleb alati ringiga tagasi, nii hea kui ka halb. Kui mõtlen oma elule tagasi ja kõigele, mis teinud olen, siis ma ei muudaks mitte midagi, sest muidu ma poleks see, kes ma täna olen. Olen oma eluga rahul ja õnnelik ning tuleviku pärast muretsemiseks õnneks aega pole,” nendib Alan, et tänu minevikus tehtule on ta täna seal, kus vaja.

Karin Karu