MEES ÄRKAS KOOMAST üles ja naine oli ta maha jätnud

Inglismaa tõsielustaar Bianca John jättis maha oma mehe, kui avastas, et teda on petetud, vahendab The Sun. 25aastane Bianca ja 34aastane Adam Ledner olid abielus olnud 18 kuud, kui mehega juhtus õnnetus ja ta teadvuse kaotas. Haiglas oli Bianca vankumatult oma abikaasa kõrval oodates, millal mees koomast välja tuleb, ent siis tabas teda valus löök.

Inglismaa tõsielustaar Bianca John jättis maha oma mehe, kui avastas, et teda on petetud, vahendab The Sun. 25aastane Bianca ja 34aastane Adam Ledner olid abielus olnud 18 kuud, kui mehega juhtus õnnetus ja ta teadvuse kaotas. Haiglas oli Bianca vankumatult oma abikaasa kõrval, oodates, millal mees koomast välja tuleb, ent siis tabas teda valus löök.

Nimelt hakkas Adami telefon ühel hetkel vilkuma ning sinna ilmus sõnum tekstiga: “Hei, kallis, mis sa täna teed?”.

Bianca vaatas mehe telefoni läbi ja leidis sealt veel terve rea sõnumeid samalt naiselt ning tema süda oli murtud. Selgus, et mees oli teda mitu kuud petnud.

Kolm päeva hiljem ärkas Adam üles vallalisena ning ei saanud algul aru, kus tema abikaasa on ja miks ta tema kõrval haiglas ei ole. Adam helistas Biancale ja uuris, mis toimub. Naine ütles, et ta teab tõde tema armukese kohta ja et nende vahel on kõik läbi.

Bianca ei plaani mitte kunagi oma petisest abikaasale andestada.