Mees pettis Eva Longoriat modelliga?

Modell Alexandra Paressant ütleb, et tal oli septembris afäär Eva Longoria abikaasa Tony Parkeriga.

Alexandra väidab, et ta kohtus Longoria mehega esmakordselt nende pulmas, 7. juulil ja et Tony oli teda terve õhtu vaadanud. Lõpuks oli aga üks nende ühine sõber Thierry Henry neid omavahel tutvustanud. Pulmas polnud siiski midagi juhtunud, väidetavalt hakkas nende vahel suhe susisema alles septembris- siis olevat nad hakanud üksteisele erootilisi sõnumeid saatma ning ajal kui Parker oli olnud Pariisis Park Hyatt Hotellis, vestlesid ka telefoni teel. Kuumad kõned ja sõnumid aga lõppesid seksiga ning nad kohtusid pea iga öö kuni Parker Pariisist San Antonosse sõitis.

Samuti ütles Alexandra, et Parker oli talle paljastanud mitmeid saladusi Longoriast. Näiteks ei tahtvat Longoria peegli ees seksida, talle ei meeldivat teatud poosid ning ta kardab, et spermast võib saada akne. Veel lisas ta, et Parker on küll abielus Longoriaga ja tunneb teatud kohustusi aga et sellel mehel on veel aeg elu nautida.

Kui Alexandralt küsiti, kas ka Longoria on nende tiivaripsutusest teadlik, ütles Paressant: "Ma ei usu, et ta teab. Ta tundub päris armukade inimene olevat."

Sama küsiti ka Longorialt, mille peale too vastas läbi esindaja: "Tony on olnud mulle suurepärane abikaasa".

Alexandra aga asja nii jätta ei taha ning lisab veel õli tulle paljastusega, et alles 20. oktoobril nad kohtusid Tonyga San Antonios, kus viimane näitas talle villat, mida ta sinna püstitab. Alexandra küsis Tony´lt ka tema tulevikuplaanide kohta Longoriaga. Näiteks huvitas piigat, kas Parker tahab Longoriaga lapsi ning oli vastuseks saanud: "Kindlasti mitte praegu" ning ta uuris ka mida Parker teeks, kui avalikkus teada saaks nende suhtest. Parker vastas selle peale vaid: "Inimesed võivad mõelda midaiganes nad soovivad?"

US Weekly vahendusel on liikunud ka klatš, et Longoria pettis Parkerit Mario Lopeziga ja seda ajal mil nad olid kihtlatud. Longoria esindaja Liza Anderson muidugi väitis, et see on 100% väljamõeldis.

Parker aga vastas kogu selle skandaali peale "Ma armastan oma naist. Ta on parim mis on minu elus ja ma pole kunagi õnnelikum olnud". Keda küll uskuda?

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/