Meesiludus Toomas Kirs esindab Eestit sügisel Hiinas toimuval meeste iludus-võistlustel

Meesiludus Toomas Kirs esindab Eestit sügisel Hiinas toimuval meeste iludus-võistlustel

Saaremaal üles kasvanud 29aastane Toomas sõidab sel sügisel Hiina, et seal esindada Eestit meeste iludusvõistlustel Manhunt International 2012 World Final võistlustel. Noormehe igapäevaellu pole modellindus aga kunagi kuulunud, hetkel tegeleb Toomas hoopis betooni teemantsaagimise ja puurimisega, räägib ta Buduaarile.

Saaremaal üles kasvanud 29 aastane Toomas sõidab sel sügisel Hiina, et seal esindada Eestit meeste iludusvõistlustel Manhunt International 2012 World Final võistlustel. Noormehe igapäevaellu pole modellindus aga kunagi kuulunud. Hetkel tegeleb Toomas hoopis betooni teemantsaagimise ja puurimisega, räägib ta Buduaarile.

Kuidas ja mil määral oled modellindusega varem seotud olnud?

Käisin kunagi Sixtina moekoolis, sest seal oli tohutult palju ilusaid tüdrukuid ja kogu see tegevus oli minu jaoks väga lõbus ja huvitav. Sain palju uusi ja huvitavaid kontakte ning ühel päeval kutsutigi mind Manhunt Estonia konkursile, aasta oli siis 2005. Selle võistluse ka võitsin. Mida see võit endaga kaasa tõi? Kui aus olla, siis midagi erilist siinkohal välja tuua ei oskagi, kindlasti häid tutvusi, positiivseid mälestusi ja seda, et kui sõbrad tahavad mind vahel norida, siis kustuvad mind Miss Estoniaks. Olen teinud ka muid modellitöid, kuid ei midagi märkimisväärset, paar kataloogipildistamist, mõned moeshow’d.

Millega tegeled igapäevaselt?

Hetkel olen ettevõtja, tegelen betooni teemantsaagimise ja puurimisega, selle kõrvalt arendan ühte minu jaoks äärmiselt huvitavat projekti, millest siinkohal aga pikemalt ei räägiks.

Kui noorem olin, armastasin oma garaažis mootorrattaid ning mopeede putitada ja olles üles kasvanud Saaremaal, tegelesin ühel hetkel ka päris palju kalastamisega. Praegu harrastan vabal ajal Power-landboarding sporti, see on midagi sarnast kitesurfiga, aga võimsamate lohedega ja sõidetakse ruladega rannas või maastikul. Vahel mängin kitarri.

Miks otsustasid võtta osa meeste iludusvõistlusest Hiinas?

Viimasel ajal on minu elus toimunud palju muudatusi, tekkinud on rohkem vaba aega ja seega ka võimalus teha seda, mida varem ajapuuduse tõttu lihtsalt ei saanud. Olen kogu aeg teiste inimeste soovid enda omadest ette seadnud ja leian, et nüüd võiks natuke aega egoist ka olla. Seega alustan Manhunt võistlusel osalemisega.

 

Karin Karu