Meestel on piinlik osta tampoone ja kondoome

Buduaar korraldas Eesti meeste hulgas uuringu ning küsis, mida neil oleks piinlik poes ostukorvi panna, teades, et mõni tuttav võib neid marketis näha. Küsitluses osales 52 mees. Toome välja meeste enim mainitud punastama panevad ostud ning lisame mõne uuringus osalenud mehe kommentaarid.   

Buduaar korraldas Eesti meeste hulgas uuringu ning küsis, mida neil oleks piinlik poes ostukorvi panna, teades, et mõni tuttav võib neid marketis näha. Küsitluses osales 52 meest. Toome välja meeste enim mainitud punastama panevad ostud ning lisame mõne uuringus osalenud mehe kommentaarid.   

Kõige enam tõid mehed välja, et piinlikkust valmistaks naiste hügieenisidemete ostmine. ”Alati kui mu naine palub poest osta ka tampoone, siis ma ohkan raskusega. Püüan alati sel korral osta asju nii palju, et saaks tampoonipaki korvis muu ostukraami alla ära peita, et keegi ei näeks,” ütleb Tarmo.

Veel räägivad mehed, et neile ei ole mokkamööda torusiili ja wc-desinfitseerija ostmine. ”Siis jääb teistele selline mulje, et sul on WC hullult must või torud umbes,” avaldab Kristjan.
 
Öeldakse küll, et viinal ja viinal ei ole vahet, maitseb ikka ühtemoodi, ent Eesti meestel näib olevat veidi teine arvamus.  ”Kui korvis on ikka lauaviin (üks odavamatest müügilolevatest viinadest), siis on küll mark, sest siis on teistel tunne, et sul pole raha ja sa oled rott ning jätab ka alkohooliku mulje, kuna iga hinna eest on vaja tilk kätte saada,” ütleb Joosep karmi lause.

Vee tuuakse üllatuslikult välja kondoomide ostmine. Timo arvab nii: ”Vahel on piinlik osta kondoomipakki, sest need on tavaliselt kassades ning kui on järjekord, siis inimesed sinu ees ja taga näevad, et neid ostad ja teavad, et sul on plaanis seksima hakata.”

 Liisi Truu