Megan Fox: Oman üleloomulikku võimet!

Megan Fox: Oman üleloomulikku võimet!

Megan Fox üllatas fänne, rääkides avalikult oma uskumatust usulisest kogemusest.

 

Megan Fox üllatas fänne, rääkides avalikult oma uskumatust usulisest kogemusest.

Korduvalt maailma seksikamaks naiseks valitud 26-aastane Megan Fox rääkis oma kogemustest üleloomulike nähtustega ajakirjale Esquire antud intervjuus. Naine avalikustas, et hakkas vaimude keeltes rääkima juba 8-aastaselt nelipüha jumalateenistusel.

”Energia oli nii intensiivne, et tundus, et mis tahes võib juhtuda. Mis iganes seal ka juhtus, see toimus päriselt,” meenutas kaunitar ja sõnas, et koges kirikus ”maagilisi, hulle asju.”

”Olen näinud, kuidas inimesi tervendatakse. Isegi praegu, kui ma kirikus käin, tunnen jumalateenistuse ajal, et olen valmis vaimude keeltes rääkima. Pean seda enda sees hoidma, sest ma ei tea, kuidas mu praeguses kirikus suhtutaks, kui ma tagaistmel vaimude keeltes kiljuma hakkaksin,” rääkis ta.

Megan selgitas intervjuus üksikasjalikult, kuidas keeltes rääkimine aset leiab.

”See on selline tunne nagu pealae kaudu vabaneks tohutu hulk energiat – kõlan nagu hull – ja siis täitub kogu keha elektriga. Siis hakkad sa rääkima, kuid sa ei mõtle kaasa, sest sul pole õrna aimugi, millest sa räägid. Sõnu vaid tuleb suust ja sa ei kontrolli seda. Ainult Jumal saab sellest aru. Seda keelt räägitakse taevas. Seda nimetatakse pühaks vaimuks.”

Kaunitar lisas, et kirikus tunneb ta ennast turvaliselt.

”Mind kasvatati usus, et Jumala kätes olen ma kaitstud.”

Megan otsustas samas intervjuus kõik avalikustada ja paljastas, et usub ka haldjatesse ja Loch Nessi koletisse.

”Olen lapsemeelne ja tahan kõiki muinasjutte uskuda. Ma usun kõike.”

 

Buduaar.ee