MEGHAN MARKLE ON juba salaja emaks saanud!?

Pea kogu maailm on terve aprillikuu hinge kinni pidades oodanud uudist prints Harry ja hertsoginna Meghani beebi sünnist, kuid siiani pole rõõmusõnumit veel avalikustatud. Nüüd aga usuvad fännid, et Meghan on vahepeal juba salaja ära sünnitanud, vahendab The Sun. Ajaleht pani kirja neli märki, mis võivad paljastada, et beebi on ilmavalgust näinud. 

1. Salapärane Instagrami postitus.

Sussexi hertsog ja hertsoginna tänasid hiljuti oma vastsel Instagrami kontol heasoovijaid, kes olid beebikinkide saatmise asemel teinud annetuse heategevusfondi. Fännid panid tähele, et sõnumi sõnavalik on omamoodi  beebi, kelle nimel kõneldakse, peaks juba olema ilmale tulnud. 

2. Meghani jumestuskunstnik on kohal.

Meigikunstnik Daniel Martin on Meghaniga väga lähedane. Eelmisel nädalal selgus Martini Instagrami story‘st, et ta paikneb Windsoris, kiviviske kaugusel Harry ja Meghani uuest kodust Frogmore Cottage’ist. Kas Martin käis Meghanit esimeste beebifotode jaoks jumestamas?

3. Meghani raseduspuhkus.

Hertsoginna raseduspuhkus on kestnud juba üle 30 päeva. Viimati nähti naist avalikkuse eest 19. märtsil. Kate Middleton tegi kõigi kolme lapsega viimase ametliku etteaste täpselt kuu aega enne sünnitust. 

4. Harry mõistatuslik kalender.

Prints Harry tegi viimase ametliku ülesastumise 4. aprillil. Millega ta sestsaadik tegelnud on? Järgnevaks neljaks kuuks pole Harry kalendris ühtki töökohustust  nii et ehk on maimuke juba sündinud?