MEHED JOOKSID 19aastase neiu seksikuulutuse peale tormi

Hiinas otsustas blogija Qianjin Yeye lõbu pärast pakkuda sotsiaalmeedias välja, et ta annab tasuta seksi kõikidele meestele, kes seda tahavad. Naise postituse peale jooksid mehed lausa tormi - erinevate allikate väitel oli mehi 3000. Siiski oli tegu naljaga, mis lõppes naisele endale üsnagi ebameeldivalt.

Hiinas otsustas blogija Qianjin Yeye lõbu pärast pakkuda sotsiaalmeedias välja, et ta annab tasuta seksi kõikidele meestele, kes seda tahavad. Naise postituse peale jooksid mehed lausa tormi – erinevate allikate väitel oli mehi 3000. Siiski oli tegu naljaga, mis lõppes naisele endale üsnagi ebameeldivalt.

19aastane Qianjin tegi sotsiaalmeediasse postituse läbi sotsiaalvõrgustike WeChat ja Sina Weibo, kus ta kirjutas, et kes tahab, siis saab toas number 6316 tasuta seksi. Nimelt viibis blogija antud hetkel Sanyas Hiltoni hotellis. Oma postitusele lisas ta aadressi ning videoklipi, kus ta näitas ennast bikiinides.

Tuhanded mehed võtsid üleskutset tõsiselt ning asusid hotelli otsima. Paljud neist helistasid asukoha määramiseks ka hotelli administratsiooni ning see tõi kaasa suure segaduse. Kaks tundi hiljem kutsusid hotellitöötajad kohale politsei, sest ka nendeni oli jõudnud info, et üks nende hotellis viibiv neiu pakub tasuta seksi ning Hiinas on see ebaseaduslik ning kohtu poolt karistatav.

Blogija tegi seejärel veel teise postituse, kus ta teatas, et tegu oli naljaga ning et tegelikult ta seksi tasuta ei jaga. Siis oli aga juba liiga hilja, sest politsei oli info kätte saanud ning neiu arreteeriti hotellis. Ta sai 15päevase vanglakaristuse prostitutsioonis süüdistatuna ning lisaks veel kopsaka rahatrahvi. 

Allikas: Daily Mail