Mehed, palun ärge kandke trussikuid!

Taas kord kogume tarkust Buduaari suhtlemisfoorumist, kus rohkelt kommentaare on kogunud teema,  milles naised arutavad, milliseid aluspükse mehed kanda võiks. Kuigi pesupoes ilutsevad kõrvuti riiulis nii bokserid kui klassikalised aluspüksid, siis tundub, et uuel hooajal pole poemüüjatel mõtet klassikalisi aluspükse enam tellida. Mehed, kes pesu ostma lähevad, peaksid ilmtingimata just boksereid eelistama, sest enamus naistest soovivad oma mehe jalas boksereid näha.

Taas kord kogume tarkust Buduaari suhtlemisfoorumist, kus rohkelt kommentaare on kogunud teema,  milles naised arutavad, milliseid aluspükse mehed kanda võiks. Kuigi pesupoes ilutsevad kõrvuti riiulis nii bokserid kui klassikalised aluspüksid, siis tundub, et uuel hooajal pole poemüüjatel mõtet klassikalisi aluspükse enam tellida. Ja mehed, kes pesu ostma lähevad, peaksid ilmtingimata just boksereid eelistama, sest enamus naistest soovivad oma mehe jalas boksereid näha. Naised kinnitavad, et bokserid teevad mehe seksikamaks ja rahvakeeles trussikuteks  nimetatavaid klassikalisi meeste aluspükse peetakse koledateks ja ebaseksikatseks.
Buduaarikas Kissinger kinnitab, et ka tema mees kannab vaid liibuvaid boksereid. „Kui ta peaks mõni päev tavalistega ilmuma, siis hommikuks oleks need kindlasti "salapäraselt" haihtunud.” Leidub isegi naisi, kes trussikutes meestega voodisse ei läheks.

Kiidetakse siiski liibuvaid calvinkleinilikke boksereid, mitte loomapildikestega siidiboksereid, mille  tõenäoliselt kinkis mehele tema endine girl-friend. Need siidibokserid võiks mehed koos trussikutega kevadpuhastuse käigus kapist välja tõsta või siis meile kodupükstena kandmiseks anda.